Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Wodecki w szpitalu w ciężkim stanie. Miał udar

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Panie Zbyszku wierze że uda się jeszcze Panu powrócić na scenę, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi po wypadku nie dawano szans a jestem. dużo zdrowia dla wszystkich - przede wszystkim tego duchowego - ***mieczducha888.blogspot.com/2016/09/jedyny-lek-na-depresje-i-ochrona-przed.html - jeseśmy tu na chwilkę, ale jezus oferuje wieczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zbyszku, dużo zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał prawdopodobnie rozległy udar.... Jeśli podajecie wiadomości,to powinny być sprawdzone i pewne.taka jest rola publikatorów.... Idąc śladem waszej notatki ja też mogę powiedzieć,że w gazecie prawdopodobnie zatrudnieni są nocnikarze a nie dziennikarze.No i prawdopodobnie nabór odbywał się na zasadzie łapanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno miał ten Udar na Stole Operacyjnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za te wielkie znaki, ale to była autokorekta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna wiadomość - prawdziwy artysta ,szkoda. Tyle wniósł ciepła do naszych domów , w przypadku takich ludzi chciałoby się zapytać Pana Boga - dlaczego ? Trzymaj się Panie Zbyszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, odnowa jest bardzo potrzebna. Polityka Kaczyńskiego i propaganda Ojca Tadeusza doprowadziła do podzielnie i skłócenia Polaków. To PiS, aby podnieść sobie nieco sondaże szczuje na siebie ludzi. Czy w czasie pokoju prawdziwy katolik krzyczał by hasło "śmierć wrogom Ojczyzny" ? Tak krzyczą narodowcy wspierani przez PiS, a wrogów już wytypował sztab Kaczyńskiego. To ci o ośmielają się mieć inne poglądy niż sam Wódz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...