Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Wodecki w szpitalu w ciężkim stanie. Miał udar

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 o 09:16 Powrót do artykułu
Panie Zbyszku wierze że uda się jeszcze Panu powrócić na scenę, trzymam kciuki.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
mi po wypadku nie dawano szans a jestem. dużo zdrowia dla wszystkich - przede wszystkim tego duchowego - ***mieczducha888.blogspot.com/2016/09/jedyny-lek-na-depresje-i-ochrona-przed.html - jeseśmy tu na chwilkę, ale jezus oferuje wieczność
0
Zdrowia...
1
Panie Zbyszku, dużo zdrowia życzę.
0
miał prawdopodobnie rozległy udar.... Jeśli podajecie wiadomości,to powinny być sprawdzone i pewne.taka jest rola publikatorów.... Idąc śladem waszej notatki ja też mogę powiedzieć,że w gazecie prawdopodobnie zatrudnieni są nocnikarze a nie dziennikarze.No i prawdopodobnie nabór odbywał się na zasadzie łapanki
0
Podobno miał ten Udar na Stole Operacyjnym
0
Przepraszam za te wielkie znaki, ale to była autokorekta.
0
Smutna wiadomość - prawdziwy artysta ,szkoda. Tyle wniósł ciepła do naszych domów , w przypadku takich ludzi chciałoby się zapytać Pana Boga - dlaczego ? Trzymaj się Panie Zbyszku.
0
Tak, odnowa jest bardzo potrzebna. Polityka Kaczyńskiego i propaganda Ojca Tadeusza doprowadziła do podzielnie i skłócenia Polaków. To PiS, aby podnieść sobie nieco sondaże szczuje na siebie ludzi. Czy w czasie pokoju prawdziwy katolik krzyczał by hasło "śmierć wrogom Ojczyzny" ? Tak krzyczą narodowcy wspierani przez PiS, a wrogów już wytypował sztab Kaczyńskiego. To ci o ośmielają się mieć inne poglądy niż sam Wódz!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: