Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedno jest pewne. Partia, która podobno kieruje się katolickimi poglądami doprowadzi do rozłamu w społeczeństwie. I to w myśl przykazania: Miłuj bliźniego swego..." Boję się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to będzie WIELKI człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra robota -czas pokarze czy było warto -myślę że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne. Partia, która podobno kieruje się katolickimi poglądami doprowadzi do rozłamu w społeczeństwie. I to w myśl przykazania: Miłuj bliźniego swego..." Boję się. 
O czym piszesz Alicjo? O nieuchronności przestrzegania prawa? O końcu zamiatania afer pod dywan? O przymykaniu oczu na występki ludzi z immunitetami? To, przeciwnie niż sądzisz, scali i przywróci społeczeństwo obywatelskie, które zniszczyła Platforma mająca w nazwie, o ironio, miano Obywatelska. Nie bój sie Alicjo, uczciwi nie mają powodu do obaw. Ja się nie boję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Parlament, brawo Rząd! Tego właśnie chce naród! I nie ma się co przejmować POpłuczynami, trzeba ratować Rzeczpospolitą!
   
  bla bla bla pizdziorasy są gupie !!!!!!!!!!!!!!  
  Wiedza nie boli, a widzę ze masz super argumenty. To kto dzieli Polaków jak nie zdrajcy POkamony wraz z żydo-komuną z Okragłefo Stołu? Jak się zarło i rzadziło jak wieprzki to było cacy? Mogę Cię zapewnić mam wiecej takich "faktów w małym palcu niż Ty "Gościu" w całej swojej głowie. Nie obrażaj się, ale jestem Polakiem i nie lubię jak mnie ktoś "spryskuje". Działa to na mnie alergicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym piszesz Alicjo? O nieuchronności przestrzegania prawa? O końcu zamiatania afer pod dywan? O przymykaniu oczu na występki ludzi z immunitetami? To, przeciwnie niż sądzisz, scali i przywróci społeczeństwo obywatelskie, które zniszczyła Platforma mająca w nazwie, o ironio, miano Obywatelska. Nie bój sie Alicjo, uczciwi nie mają powodu do obaw. Ja się nie boję.
  Dobrze napisałeś, tylko ile czasu potrzebować będziemy by te prawdziwe wartości znów nabrały mocy? Bo teraz zrobiono w głowach taki magiel, ze nawet niekturzy w hierarchi Kościelnej jakby zapomnieli komu służą, to co mamy się dziwić tym mniej znającym się na tych "układach, układzikach, wzajemnej adoracji i rodzinnych klanów". Resortowe dzieci jak gabka przesiąknięte są "swoimi racjami". Gdy mafia przychodzi po swój haracz to też uważa, ba, wierzy że jej się to należy. Takiego czasu doczekaliśmy. Czas to naprawić, ale to będzie niełatwe, bo muszą politycy PiS być "czyści jak łza" i mieć świadomość ze sąsługami całego Narodu. Brzmi to patetycznie, ale sprawa bynajmniej nie jest banalna. Zewsząd słychać tylko walkę z wartościami, poniżanie ludzi wierzacych i pogańskie gusła mają jak nigdy w historii teraz największe wzięcie. Czy nie właśnie tak upadały największe mocarstwa i kultury? Polska to tylko jedno ogniwo w całym łańcuchu, ale tak jak rodzina jest podstawą kazdego narodu, tak Polska może być iskierką nadzieji dla Unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...