Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieję ze teraz zrobi porzadek szybciej i dokładniej , bo zgnilizna toczy prokuraturę od główki. Mam nadzieję ze Witkowski mu pomoże i wskarze kto w prokuraturze tak walczył o ukrywanie prawdy, o działalności agentów właśnie w całym wymiarze PO niesprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Moze w koncu dobierze sie do Kalisza za matactwa w Komisji ktorej przewodniczl, zeby postawic Kaczynskiego i Ziobro przed Trybunalem Stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Moze w koncu dobierze sie do Kalisza za matactwa w Komisji ktorej przewodniczl, zeby postawic Kaczynskiego i Ziobro przed Trybunalem Stanu.
  cały ten cyrk PO, SLD i PSL trzeba by było rozliczyć, ale wtedy nie byłoby czasu na poprawę doli Polaków. Trzeba zmieniać, trzeba służyć, a naród już sam rozliczy zdrajców , jak uwierzy w swoją wartość i siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniale bo własnie mam sprawę dla prokuratury  i cieszę się że będę mógł ją przedstawić komuś kto się nią poważnie zajmie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba dla Polski. Wstyd, że na tą partię się głosowało. Gorzej niż w rosji, chociaż niektórzy kochają rosję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska umarła  RIP [*]   pisiory zabiły naród..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbychu rób porządek z POpaprańcami i innym lewactwem ,i weź za dupy zdrajców którzy donoszą na Polskę za zdradę powinna być tylko jedna kara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze jakie sa sady przekonalo sie 500 pracownikow WSK Swidnik w sprawie bonusow prywatyzacyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Parlament, brawo Rząd! Tego właśnie chce naród! I nie ma się co przejmować POpłuczynami, trzeba ratować Rzeczpospolitą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Przekrętasy wyją, niech wyją dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu prokuratorów chce odejsć? 300? Od razu ich do paki i sprawdzić dokładnie ich dokonania. Skoro im się nie widzi ze w końcu ktoś im na ręce bedzie patrzył. Boją sie czegos? Mam nadzieję że w programie Państwo w Państwie będziemy gościć prokuratora zajmującego się daną sprawą i niech sie tłumaczy opinii publicznej. Nie życzę sobie oglądania jakiegoś reprezentanta z prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to chodzi, brawo PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze wam tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniale bo własnie mam sprawę dla prokuratury  i cieszę się że będę mógł ją przedstawić komuś kto się nią poważnie zajmie...  
  Wiesz ile tego jest? Wszędzie od gmin poczowszy....powymyslali sobie stanowiska i teraz bronią tej niesprawiedliwości, jak swojej cnoty....Wymyślają jakieś przepisy które nigdzie nie są w ustawie czy przepisach ujęte. To dopiero początek drogi oczyszczania z "kumosiów" i "kolesiów" nasz kraj. Słyszałem taki przypadek z Siennicy Rózanej, zrobiono wadliwie facetowi solary, przyszedł "rzeczoznawca" i "zaproponował facetowi układ, bedzie cicho siedział bo musi bojrer nie 30 a 50 cm postawić od sciany. Facio zdesperowany pyta mnie czy są takie przepisy....wszedzie szukałem , znalazłem jest....ma być "odległość wystarczająca do zamontowania", więc już mamy możliwość ludzi terroryzować 50 cm....To i tak na nic się zda jak cała instalacja nie funkcjonuje, ale ma dla firmy usprawiedliwienie i dla sadów minimum 3 lata pracy. Ludzie trzymajcie mnie....Zaorać to wszystko , bo żal na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska umarła  RIP [*]   pisiory zabiły naród..................
  Co Ty wypisujesz? PiS ma szansę Polskę ocalić, a jak im się nie uda to będziemy niewolnikami dla obcych pracowali. Gdzie są nasze zaklady pracy po "prywatyzacji" Popapranych ? Nie ma ani stoczni, choć w Eu jest ich jeszcze 44 i zatrudniają 500 tys. ludzi, a w Polsce PO zaorało z rybakami włącznie! Mieliśmy cementownie, co za cud że budowano drogi, bo cement sprowadzano już z Niemiec. A przecież jak opolskie cementownie przejmowali Niemcy z Heidelberga Zement AG, to chodziło im tylko o kontrakty do Chin na 25 lat. Ich menadżerowie za dawanie łapownictwa opolskim złodziejom odsiedzieli już swoje wyroki, a w Polsce jeszcze nawet nie postawiono zarzutów PO i SLD baronom. Pewnie czekają na przedawnienie lub jest to już przedawnione. Taką gospodarka to PO potrafiło prowadzić....ale coś dla Polski, to ni huhu....Czas by Ziobro naprawdę posprzątał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu prokuratorów chce odejsć? 300? Od razu ich do paki i sprawdzić dokładnie ich dokonania. Skoro im się nie widzi ze w końcu ktoś im na ręce bedzie patrzył. Boją sie czegos? Mam nadzieję że w programie Państwo w Państwie będziemy gościć prokuratora zajmującego się daną sprawą i niech sie tłumaczy opinii publicznej. Nie życzę sobie oglądania jakiegoś reprezentanta z prokuratury.
  Liczą na drapane? Przecież pracy to to nigdy nie poznało. Moze dotrzymają słowa i wyjadą z kraju? A te 3,5 miliona co wyjechało wtedy śmiało wróci do Polski. Tylko u obcych to też trzeba zap...ychać, a nie leżeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z pisiorami, polska umarła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty wypisujesz? PiS ma szansę Polskę ocalić, a jak im się nie uda to będziemy niewolnikami dla obcych pracowali. Gdzie są nasze zaklady pracy po "prywatyzacji" Popapranych ? Nie ma ani stoczni, choć w Eu jest ich jeszcze 44 i zatrudniają 500 tys. ludzi, a w Polsce PO zaorało z rybakami włącznie! Mieliśmy cementownie, co za cud że budowano drogi, bo cement sprowadzano już z Niemiec. A przecież jak opolskie cementownie przejmowali Niemcy z Heidelberga Zement AG, to chodziło im tylko o kontrakty do Chin na 25 lat. Ich menadżerowie za dawanie łapownictwa opolskim złodziejom odsiedzieli już swoje wyroki, a w Polsce jeszcze nawet nie postawiono zarzutów PO i SLD baronom. Pewnie czekają na przedawnienie lub jest to już przedawnione. Taką gospodarka to PO potrafiło prowadzić....ale coś dla Polski, to ni huhu....Czas by Ziobro naprawdę posprzątał.
  bla bla bla pizdziorasy są gupie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora zrobić czystkę, kliki i kolesiostwo w panice wrzeszczy że to zamach, bo nie mają argumentów,zapomnieli jak dorwali się do koryt i teraz wielki kwik. Emeryci na posadach założą nawet pampersa by pracować za grubą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwy człowiek na właściwym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...