Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdechł kot Alik Jarosława Kaczyńskiego

Utworzony przez adam, 16 listopada 2011 r. o 09:55
Myslę,że Pan Prezes Kaczyński uwielbiał tak samo swojego Alika jak ja uwielbiam swojego kota Filonka.Koty,to najfajniejsze zwierzątko w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wawel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bardzo. Człowiek przyzwyczaja się do zwierzęcia. Współczuję. Ci co nie mają żadnego zwierzaka nigdy nie zrozumieją co się czuje, kiedy się go traci po kilkunastu latach. To na pewno bardzo przykra sytuacja dla Pana Jarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wygrać wybory jak się ma taki problem w głowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mruczki są fajne, żaden inny zwierzak nie jest tak zabawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż znowu psychotropy, znowu zmiana osobowości......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj jo jooooj wielka tragedia wstrzasnela krajem
Ostatnio edytowany 16 listopada 2011 r. o 13:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się domyślałem,że Alik zdechł.Ostatnio Jaro miał mniej kociej sierści na marynarce.Coś w szybkim tempie rodzina Kaczyńskich się kurczy.Rajmund zmarł w dziwnych okolicznościach,brata podstępnie zamordowali ruscy ściągając samolot za pomocą sił magnetycznych i przy pomocy rozpylonego helu,matka na wykończeniu,kot zdechł....Na kogo teraz kolej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vet napisał:
Tak się domyślałem,że Alik zdechł.Ostatnio Jaro miał mniej kociej sierści na marynarce.Coś w szybkim tempie rodzina Kaczyńskich się kurczy.Rajmund zmarł w dziwnych okolicznościach,brata podstępnie zamordowali ruscy ściągając samolot za pomocą sił magnetycznych i przy pomocy rozpylonego helu,matka na wykończeniu,kot zdechł....Na kogo teraz kolej?
Zapomniałem jeszcze o najważniejszym,a mianowicie o kondolencjach. Szanowny Panie Prezesie Kaczyński.Ogromne wyrazy wspólczucia z powodu śmierci najlepszego przyjaciela - Alika. Ale tak to jest jak się kota głaska pod włos.Tak to wszystkich można zagłaskać na śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i następna gazeta zgłupiała temat dnia ,,MUCHA i KOT ". ŻENADA. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot to miłe zwierzątko, ale pazurami niszczy meble i szcza gdzie popadnie, a jego mocz strasznie śmierdzi i smród trzyma przez wiele lat. Polecam prezesowi akwarium z rybkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty to bardzo czyste zwierzęta. Mój już od 13 lat sika do kuwety i nigdy mu się nie trafiło gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężki był ten ubiegły tydzień, najpierw Hanka Mostowiak a teraz jeszcze Alik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiedia, może trzeba powołac komisję śledczą w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Q6wmLS6LvWE[/media]
Ostatnio edytowany 16 listopada 2011 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opuśćmy flagę do połowy, ogłośmy żałobę narodową i pochowajmy go na wawelu!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do;d; a moze ty staniesz pod wawelem i zaspiewasz gorzkie zale to moze dostaniesz za to medal od pana premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do;d; a moze ty staniesz pod wawelem i zaspiewasz gorzkie zale to moze dostaniesz za to medal od pana premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my polacy zawsze znajdziemy powod zeby drwic ,kpic,i sie wysmiewac jestem obuzona tym do czego ludzie moga byc zdolni,a gdyby wysmiewano i szydzono z waszych bliskich,chciala bym widziec wtedy wasze miny sznowni internauci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymać wszystkich CZERWONYCH chamów, którzy za życia jeszcze tego kociaka nie mogli się dopchać aby go pocałowac w d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...