Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdjęcia starego Lublina: Brama Krakowska, jakiej nie znacie

Utworzony przez GRZEGORZ, 5 grudnia 2011 r. o 09:48
Negatyw na drugą stronę i ten budyneczek przy ratuszu znika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatyw na drugą stronę i ten budyneczek przy ratuszu znika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU JAKIŚ BĘCWAŁ OPISUJE TE ZDJĄCIA. JAK BYŚ CYMBALE W LUBARTOWSKĄ WJECHAŁ JAKBY TU BUNEK BYŁ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że autor nie pokusił się o pewną chronologię w ustawianie kolejności wyświetlania kolejnych zdjęć, było by znacznie ciekawiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brama Krakowska ? a Bramy Grodzkiej i Teatru NN Pietrasiewicza na snimkach nie imiejetie ? Ajajaj to giewałt ,tocz tu ani jednego prawdżiwego ludzia z pejsami nakrytymi mycką na postkartach nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zdjęcia w NAC są już od xxxx czasu. Sam je przeglądałem co najmniej 2 lata termu więc ktoś ma chyba spalony zapłon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brama Krakowska, jakiej nie znacie - hmm ja tam różnicy nie widzę, więc nie rozumiem tematu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziekuje za pokazanie pieknego,starego Lublina.Kocham to miasto mojej mlodosci. Bylo i jest najpiekniejsze na swiecie. Prosze nie pisac,ze jest prowincja-to nieprawda. Rozgladnijcie sie za siebie i podziwiajcie...albo wyjedzcie na dluzej i wtedy dopiero zatesknicie i docenicie jego urok. Milego spaceru zycze wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotografia nr 5 jest wywołana "na lewą stronę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giga napisał:
Bardzo dziekuje za pokazanie pieknego,starego Lublina.Kocham to miasto mojej mlodosci. Bylo i jest najpiekniejsze na swiecie. Prosze nie pisac,ze jest prowincja-to nieprawda. Rozgladnijcie sie za siebie i podziwiajcie...albo wyjedzcie na dluzej i wtedy dopiero zatesknicie i docenicie jego urok. Milego spaceru zycze wszystkim.
to miło z Twojej strony, że polceasz nam: miasto bez pracy dla młodych, kupę dresiarstwa i biedoty zaczynając od kunickiego na lubartowskij koncząc, studentów z turcji i innych ciemnych krajów, masę cyganów etc. czy to jest to piękno, którym mamy się zachwycać?! odpwiem za Ciebie; NIE... i nie kompromituj się tego typu komentarzami następnym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do fot. nr 13: zdjęcie pierwsze od lewej przedstawia chyba Kościół Matki Bożej Zwycięskiej (wizytek)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carver napisał:
to miło z Twojej strony, że polceasz nam: miasto bez pracy dla młodych, kupę dresiarstwa i biedoty zaczynając od kunickiego na lubartowskij koncząc, studentów z turcji i innych ciemnych krajów, masę cyganów etc. czy to jest to piękno, którym mamy się zachwycać?! odpwiem za Ciebie; NIE... i nie kompromituj się tego typu komentarzami następnym razem
Carver,nie rozumiesz tematu. A sam wyjdz sobie na spacer na Stare Miasto-nie irytuj sie,to skraca zycie. A ja zycze Ci wszystkiego co najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carver napisał:
to miło z Twojej strony, że polceasz nam: miasto bez pracy dla młodych, kupę dresiarstwa i biedoty zaczynając od kunickiego na lubartowskij koncząc, studentów z turcji i innych ciemnych krajów, masę cyganów etc. czy to jest to piękno, którym mamy się zachwycać?! odpwiem za Ciebie; NIE... i nie kompromituj się tego typu komentarzami następnym razem
Hej,przegiales.A w innych miastach nie ma dresiarzy,biedoty? A Lublin i tak jest godny zwiedzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie nr 3 jest fantastyczne. Nie chce sie wierzyc,ze to bylo tak dawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem jakie zdjęcia leżą na wirtynie:) m. in. XIX wieczne litografie Adama Lerue-tu zrobione jako pocztówki! pierwsza to kościół powizytkowski i ulica Namiestnikowska - dziś Nautowicza z widokiem w strone placu Wolności. pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotografia nr 5 zrobiona z "odwrotnego" negatywu. Po prostu odbicie lustrzane - zdarzało się to w tradycyjnej fotografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że kamienice przy ulicy Bramowej były zniszczone, jeszcze wcale nie przemawia za zrobieniem w tym miejscu Alchemii. Zostały odbudowane 60 lat temu według starych projektów i są juz zabytkiem, z czego zapewne nie wszyscy zdają sobie sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie pirwsze od prawej to ulica kapucyńska widziana od strony krakowskiego przedmieścia w głębi kościół i klasztor pobrygidkowski przy narutowicza(naprzeciwko teatru osterwy). Na zdjęciu drugim od prawej widać ulicę korce (królewska) widok w stronę nowego ratusza obecnie magistratu miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miło z Twojej strony, że polceasz nam: miasto bez pracy dla młodych, kupę dresiarstwa i biedoty zaczynając od kunickiego na lubartowskij koncząc, studentów z turcji i innych ciemnych krajów, masę cyganów etc. czy to jest to piękno, którym mamy się zachwycać?! odpwiem za Ciebie; NIE... i nie kompromituj się tego typu komentarzami następnym razem
   Ach, ja tez się skompromituję, i napisze że podpisuję się pod postem Gigi wszystkimi czterema kopytami - Lublin jest piekny, kocham to miasto! Powiedz mi prosze - gdzie w Polsce jest praca? Gdzie nie ma dresiarstwa? A co do zagranicznych studentów - to bardzo dobrze ze sa, bo w dobie nizu demograficznego ratuja nasze uczelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...