Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zenek Martyniuk: Nie znam nut i nie ukończyłem żadnej szkoły muzycznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 o 17:17 Powrót do artykułu
Lubię go za szczerość. To widać panie Zenku, ale skoro jest popyt na taką muzykę to powodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja nie słucham disco polo, nie lubię, ale jak komuś się podoba, to nie mam z tym problemu.
0
Widać prosta, szczera robotnicza gęba. TO dziś się ceni.
0
To widać , to słychać i czuć !!!!!!
0
Przepraszam ale wszędzie Pan Zenek, Pan Robert Lewandowski z żoną plus pan Zbigniew Zamachowski z 2 żoną Moniką i pan Marek Kondrat z żoną Antoniną - już nie można tego czytać.
0
Zenek =playback!
0
Zenon Bezjajec ,jajca wyszły na taras
0
Nie matura lecz chęć szczera...,
0
undefined napisał:
To widać , to słychać i czuć  !!!!!!
 hip hop ambitniejszy , nie ? i po szkołach ludzie :)
0
Nie ma się czym chwalić, panie Zenku. jest pan niczym ten oszust co "na wnuczka" lub "na policjanta" ograbił prostego człowieka bo ten nie umiał się na panu poznać. Przykre ale wytłumaczalne. Człowiek wykształcony muzycznie wstydziłby się grać takie bzdety.
0
Jak każdy artysta to widać w komentarzach.
0
Martyniuk, ni4e moja bajka. Nie podoba mi się jego zniewieściały głos.
0
a gwiazda jak cholera! Co na to Ministerstwo Kultury?
0
O gustach sie nie dyskutuje. Sa miłośnicy muzyki poważnej i disco polo. Szanujmy się nawzajem. Milego dnia wszystkim.
0
komuś słoń nadepnął na ucho i lansuje beztalencie
0
gość napisał:
O gustach sie nie dyskutuje. Sa miłośnicy muzyki poważnej i disco polo. Szanujmy się nawzajem. Milego dnia wszystkim.
 Disko polo to nie muzyka. Nie róbmy z szamba perfumerii.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: