Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął w Afganistanie. Pożegnanie żołnierza st. szer. Michała Kołka

Utworzony przez xxx, 20 grudnia 2009 r. o 18:06
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych:( niech Bóg przyjmie Go do siebie i otoczy swoją opieką. To bardzo niesprawiedliwe, miał całe życie przed sobą, mam tylko nadzieję, że jest szczęsliwy i spokojny i razem ze swoimi kolegami którzy polegli w Afganistanie bronią teraz bram nieba... nigdy o was nie zapomnimy a zwłaszcza o Tobie Radek...(ś.p Radek Szyszkiewicz) spoczywajcie w pokoju;( Bóg tak chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać brudnych islamistów.Szczaciarzy wykastrować i do pieca żywcem ! Ten komentarz wzywa do nienawiści według mnie [wykasować]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki terrorystów złapanych przez nasze wojska będzie się oddawać w ręce afgańskiej policji zamiast postąpić z nimi tak jak postępuje się z wrogami, to nie ma szans na to by nasi żołnierze przestali tam ginąć. Oni jeńców nie biorą, my też nie powinniśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagrody odznaczenia i awanse otrzymują oficerowie, a wojują i giną zwykli żołnierze i to się nazywa demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wiosnę jadą nasi chłopcy z Lubelszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka ale nikt go nie zmuszał do wyjazdu.... tylko wizja zarobienia duzych pieniedzy sprawiła ze wyjechał. nawet musiał nieźle sie nachodzić za tym by wyjechać, bo bez pleców cięzko jest wyjechać na misje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afgańczycy jak widać - nie akceptują takiej formy gwarancji bezpieczeństwa w ich kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~: napisał:
Jebać brudnych islamistów.Szczaciarzy wykastrować i do pieca żywcem ! Ten komentarz wzywa do nienawiści według mnie [wykasować]
pan moderator to jest , czy śpi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych:( niech Bóg przyjmie Go do siebie i otoczy swoją opieką. To bardzo niesprawiedliwe, miał całe życie przed sobą, mam tylko nadzieję, że jest szczęsliwy i spokojny i razem ze swoimi kolegami którzy polegli w Afganistanie bronią teraz bram nieba... nigdy o was nie zapomnimy a zwłaszcza o Tobie Radek...(ś.p Radek Szyszkiewicz) spoczywajcie w pokoju;( Bóg tak chciał
Napisałeś się trochę, ale Bób mówił żeby nie zabijać a on był okupantem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Dopóki terrorystów złapanych przez nasze wojska będzie się oddawać w ręce afgańskiej policji zamiast postąpić z nimi tak jak postępuje się z wrogami, to nie ma szans na to by nasi żołnierze przestali tam ginąć. Oni jeńców nie biorą, my też nie powinniśmy.
Ale ty masz mały móżdżek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych:( niech Bóg przyjmie Go do siebie i otoczy swoją opieką. To bardzo niesprawiedliwe, miał całe życie przed sobą, mam tylko nadzieję, że jest szczęsliwy i spokojny i razem ze swoimi kolegami którzy polegli w Afganistanie bronią teraz bram nieba... nigdy o was nie zapomnimy a zwłaszcza o Tobie Radek...(ś.p Radek Szyszkiewicz) spoczywajcie w pokoju;( Bóg tak chciał
Co ty bredzisz Bóg tak chciał!?On jechał tam z myślą że też będzie zabijał!!!To on sam tego chciał bo tam pojechał jak chciał zarobić kasę to są inne dobrze płatne zawody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi podać definicję "bohaterstwa".Czy jeśli ja kropnę sąsiada który pędzi bimber i rozpija społeczeństwo -to jest to zbrodnia czy też bohatetrstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBYSCIE MIELI TROCHE SZACUNKU TO NIE PISALIBYSCIE TAKICH BZDUR...NIKT TAM NIE JEZDZI ZABIJAC...KAZDE STRACONE ZYCIE TO WIELKA STRATA,PRZEDEWSZYSTKIM DLA RODZINY,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś pogrzeb mieszkalam kolo niego szkoda bardzo mlody fajny kolega:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co się dzieje w naszym kraju jest wielką tragedia! ten chłopak miał marzenia, rodzine ...... teraz rodzina, dziewczyna cierpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
Co ty bredzisz Bóg tak chciał!?On jechał tam z myślą że też będzie zabijał!!!To on sam tego chciał bo tam pojechał jak chciał zarobić kasę to są inne dobrze płatne zawody!!!
tak zgadzam się z tobą w 100% posiadasz ogromną wiedzę o życiu, jesteś bardzo mądrą osobą śmiem twierdzić że nawet mądrzejszą od Boga dobrze że nie jesteś żołnierzem mam nadzieję że masz dobrze płatny zawód i zarabiasz mnóstwo kasy!!!!!! w końcu wg. ciebie w życiu chodzi tylko o te 2 wartości pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...