Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
30 zł. Kosztuje oświetlenie na tył i przód roweru. Jedna flaszka mniej lub trzy paczki fajek. Czy to tak dużo ????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bardzo dobrze, jeszcze rodzina zmarłego rowerzysty powinna zabulić za naprawę golfa...
0
Nawet 2 paczki fajek a nie 3...
0
Nie kupujcie tych lampek z supermarketu bo to straszny badziew. wydajcie to 100 zł na lepszej klasy ledowe oświetlenie. aczkolwiek jak macie jeździć bez świateł to już lepiej kupcie i te z supermarketu, zawsze to coś...
0
lampka obblaskowa tez by spełniła by swoją rolę
0
jak już nie chce się zapłacić 30 zł na lampkę to chociaz na kamizelkę z odblaskiem. Widać ją już z 500 metrów
0
jak już nie chce się zapłacić 30 zł na lampkę to chociaz na kamizelkę z odblaskiem. Widać ją już z 500 metrów
A co robi kierowca debil kiedy zauważa odblaski? Daje "długimi" po oczach. Ja na takie okazje mam mocną latarkę z halogenikiem,odpłacam tym samym idiotom.
0
Gość - a wiesz po co się daje długimi (drogowymi) w ten sposób sygnalizuje się że się widzi - osobnika czy to na rowerze czy idącego pieszą. Żeby pokazać że jest widziany i ominie się go.
0
Jednego zawalidrogi mniej. Huraaaa!
0
Gość - a wiesz po co się daje długimi (drogowymi) w ten sposób sygnalizuje się że się widzi - osobnika czy to na rowerze czy idącego pieszą. Żeby pokazać że jest widziany i ominie się go.
Jasne. Zwłaszcza jadąc na długich nawet mijając pieszego.
0
Z Czemiernik to jest chyba Sławecki, nie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: