Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginęli w pożarze w Belgii. Byli z naszego regionu? (wideo)

Utworzony przez Gość, 3 kwietnia 2012 r. o 21:13
a ofiary pożaru "przewinęły się” przez jego firmę czy to oznacza że pracowali na czarno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ofiary pożaru "przewinęły się” przez jego firmę czy to oznacza że pracowali na czarno?
raczej tak znając tomaszowskich "pseudoprzedsiębiorców" dorobkiewiczów (pracowałem u kilku) to wyzysk pracownika w tomaszowskim jest ogromny. Dają ci założmy 1/16 etatu, a resztę płacą pod stołem. Pracownik boi sie własnego cienia. Ale są wyjątki, np ja gdzie sądziłem sie z jednym za brak wypłat. Oczywiście wygrałem. Biznesmeni z TL w d...e byli i g...o widzieli tak naprawdę a uważają się za arystokracje do potęgi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mężczyźni który się spalili pochodzili z Zemborzyc, jeden z nich osierocił dwóje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda byli z Zemoborzyc. Szkoda chłopaków całe życie było przed nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...