Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielona Góra: Prezydent kazał wykastrować rzeźbę nagiego mężczyzny (wideo)

Utworzony przez xx, 26 czerwca 2010 o 14:13
pewnie kompleksy ma ten cały prezydencik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak ona to namiętnie robi .
0
Mimo że to tylko rzeźba to nie powinno się robić takich rzeczy, na samą myśl o czymś takim aż człowieka coś boli
0
Jakoś w starożytnej Grecji i Rzymie nikomu nie przeszkadzały członki męskie w rzeźbach, ba a do tej pory takie rzeźby uważa się za arcydzieło i dorobek kulturowy
0
niezłe dno... przecież to była rzeźba...
0
Ciekawe, czy jej facet to oglądał
0
witaj ciemnogrodzie w B Podlaskiej, witaj prezydencie cenzorze. I pytanie .Dlaczego artystka pozwoliła sobie narzucić cenzurę. durnota, ciemnogród, nmopherstwo, precz z takim prezydentem, won od koryta...
0
ja napisał:
witaj ciemnogrodzie w B Podlaskiej, witaj prezydencie cenzorze. I pytanie .Dlaczego artystka pozwoliła sobie narzucić cenzurę. durnota, ciemnogród, nmopherstwo, precz z takim prezydentem, won od koryta...
przecież to miało miejsce w Zielonej Górze, a to już Polska A
0
Poje***y prezydent... szkoda, że rzeźbę można tylko podziwiać przez moment w tym materiale wideo ... ale z tego co widać jak na prace to całkiem całkiem praca rzeźba ... a to co kazał zrobić to jemu czyli prezydentowi trzeba by odciąć głowę choć po co nie wiem i tak ma tam pstro...
0
To jak palenie książek !!!! POWALIŁO TEGO PREZYDENTA !!!!
0
No i został "chłop bez jaj". Taki numer widziałem kiedyś na granicy z byłym ZSRR "pogranicznik" jak zobaczył nagiego męszczyznę w formie breloczka do kluczy, wziął cęgi i też go "wykastrował". Coś mi się wydaję że w Zielonej Górze tchnie głęboką komuna . Z drugiej strony co za dziwny świat, kiedyś cała Kaplica Sykstyńska tez była wypełniona "ŚWIĘTYMI GOLASAMI" i nikomu to nie przeszkadzało do czasu az się tez znalazł "świętrzy od świętych" taki prezydent ZG i też kazał "przyodziać" malowidła.
0
mocheryzm zielonogórski , temy prezydencikowi też trzeba ciachnąć ale czy on ma co do onciachania
0
Gdzież tak oszpecić mężczyznę?! Co za idiotyzm.!!!A artystka to bez serca... czy co?
0
A kobiecie cycków nie kazał usuwać...
0
A kto go wie...co jeszcze przyjdzie mu do tej pustej głowy...On musi być jakiś pozagatunek.
0
A wystarczyło tylko majtki nałożyć,i po krzyku.
0
Polska C!!!! A może nawet D!!!
0
Ernest napisał:
A wystarczyło tylko majtki nałożyć,i po krzyku.
To właściwy tok myślenia Takich ludzi promować ,a nie bezmózgowie.
0
Hmmm...ta Zielona Góra to musi być jakaś zapiździała wiocha na Podkarpaciu jak po zachowaniu sołtysa można się zorientować...
0
prezydent Zielonej Góry to z lewicy chyba. kto by pomyślał. niech się nie ośmiesza
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: