Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ziemiaństwo było i się ulotniło jak ziemiańska Cukrownia przy ul. Krochmalnej. Najlepsze kęski z Cukrowni zgarnął Cukier Polski. A nasi władze oprócz likwidacji 400 miejsc pracy, możliwości dochodu ze sprzedaży buraka cukrowego chwalą się puszką PO sardynkach. A co z tymi okupacyjnymi barakami co POzostały. Miasta i władzy nie interesuje los Tych nieboraków mieszkających jak na Majdanku. Wszak wojna i Konzentratios Lager skończył się 70 lat temu. Nie dla wszystkich. Wystarczy przejść się na ul. Krochmalną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieuki z Bramy Grodzkiej niech odnajdą Lubelszczyznę w Lubelskiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,, Nieuki '' - jakie to polskie,przed komputerkiem,bez nazwiska - opluc, wyzwac,naubliżac,wyszydzic -wszytskie fora są pełne,jest to domena Polaków,nigdzie indziej w Europie takiej fali się nie zauważa. Jesteś mądry, wykształcny - pokaż twarz, przedstaw się nazwiskiem -chyba nie wsytdzisz sie swojej opinii !!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ziemiaństwo było i się ulotniło jak ziemiańska Cukrownia przy ul. Krochmalnej. Najlepsze kęski z Cukrowni zgarnął Cukier Polski. A nasi władze oprócz likwidacji 400 miejsc pracy, możliwości dochodu ze sprzedaży buraka cukrowego chwalą się puszką PO sardynkach. A co z tymi okupacyjnymi barakami co POzostały. Miasta i władzy nie interesuje los Tych nieboraków mieszkających jak na Majdanku. Wszak wojna i Konzentratios Lager skończył się 70 lat temu. Nie dla wszystkich. Wystarczy przejść się na ul. Krochmalną." Nie licz na tą władzę, wszak to hołota!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: