Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Starych komuchów jeszcze jakoś toleruje ale Palikota nie znoszę. Mam nadzieję, że winiarz z Biłgoraja zatpoi okręt pt "Zjednoczona Lewica". Zgnilizna moralna, zero wartości. Oczywiście w mojej opinii..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jo to by hcioł z moja łowiecka zrobić związek partnerski,tylko łuna wstydzi się pujść ze mną do Trybunału zalegalizować nase ucucie
0
A jednak Petru gorą. Wszystkie ryski to fajne chłopaki. Tylko .Nowoczesna.
0
ZL-ew nie wywalczy 8 % głosów (tyle jest potrzebnych żeby weszli do Sejmu jako koalicja partii) i czerwony sztandar trzeba będzie wyprowadzić. Mam nadzieję, że PSL też się wykopyrtnie. Na wieki.  
0
ks. Piotr Glas egzorcysta - Homoseksualne małżeństwa to sakrament satanistów.     https://www.youtube.com/watch?v=xEHGoEWakbY
0
Palikot chce się odwołać żeby jak najdłużej ciągnąć temat. Będzie o jeden dzień dłużej na pierwszych stronach gazet. Ale nie zdaje sobie sprawy, że sam sobie robi kuku, bo juz nikt nie chce go słuchać.
0
A co, miał Duda chlusnąć Putinowi w twarz szampanem? To by dopiero była afera.
0
Czekamy za pierwszy związek partnerski palikot z milerem niech daja dobry przykład !
0
Przegrali proces ,bo sądzi skorumpowana grupa przestępcza,a nie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.Nie jestem lewicowcem i Ci dwaj panowie nie są moimi idolami,ale Petru to jest wynajęty gnojek przez najwyższej klasy złodziei,którym przewodzi sekretarz KU PZPR Leszek Balcerowicz i jego szwagier Gawronik.Założyli organizację pod nazwą "warszawski fundusz inwestycyjny"który skupuje majątki w całym kraju,a w składzie tego funduszu są doradcy najważniejszych osób w państwie.Czego możemy w ogóle oczekiwać,do czasu kiedy ich się nie postawi przed plutonem egzekucyjnym???Oni już się wybrali,a Polacy 25 października pójdą jedynie klepnąć ich ustalenia.
0
Przecież każdy w Polsce ma prawo być prywatnie w związku partnerskim, nikogo za to nie kamienują. A jak ktoś chce być uznawany przez państwo za założyciela rodziny świadomego praw i obowiązków to pozostaje małżeńśtwo, a nie jakiś bzdurny nowy twór 'związek partnerski'.
0
Jak dla mnie homoseksualizm to choroba. I nikt mnie nie zmusi bym myślał  inaczej. To, że ktoś jest chory nie oznacza, że powinien mieć przywileje. Jak ktoś jest daltonistą to nie powinien jeździć choćby bardzo chciał i marzył o tym od dziecka
0
Widzę ,,,kaczy bełkot
0
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)
0
Palikotowi chce się związków partnerskich. To żona już mu nie wystarcza?
0
A co z tymi co lubią się zabawiać w większym gronie???
0
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)
Szczęść Boże na nowej drodze życia. Nich Dania będzie szczęśliwa. Oby 100% jej obywateli było tak szczęśliwych  jak ty. Rodziny z Polski udowodnią, że dziecko poczęte w waszym związku jest genetycznie wam obce. Chętnie przejmiemy Danię jako naszą schedę. Do pełni szczęścia powiem, że my też bez ciebie jesteśmy szczęśliwi.  :lol:  :lol:  :lol: PS. My w Polsce, weterycy piszemy Polska przez duże P. Wy... róbta co chceta  :lol:  :lol:  :lol:  
0
ps 2. Nie brońmy naszym gejom szczęścia na zachodzie. W ich miejsce przyjmijmy rodziny uchodźców.  :lol:  :lol:  :lol:  
0
No cóż są sprawy ważne i ważniejsze, niestety mam wrażenie, że ważniejsze dla Palikota to mniej ważne dla wyborców 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: