Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje okradli w Rzymie polski autokar. Dzieci z Lublina zostały na lodzie

Utworzony przez Hark-Tur, 20 lipca 2009 o 16:57
Czy nazwa Hark-Tur pochodzi od harkocin? A swoją drogą,po co drugi autokar?Ten został okradziony a nie ukradziony.No i zastanawiam się,co robił kierowca,aby zabezpieczyć samochód przed kradzież?Gdzie był szofer?Jeśli się oddalił,dlaczego nie zostawił samochodu na strzeżónym parkingu?Czy Hark-Tur ubezpieczył wycieczkę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hark-Tur napisał:
Czy nazwa Hark-Tur pochodzi od harkocin? A swoją drogą,po co drugi autokar?Ten został okradziony a nie ukradziony.No i zastanawiam się,co robił kierowca,aby zabezpieczyć samochód przed kradzież?Gdzie był szofer?Jeśli się oddalił,dlaczego nie zostawił samochodu na strzeżónym parkingu?Czy Hark-Tur ubezpieczył wycieczkę?
skup się i przeczytaj artykuł jeszcze raz! jest napisane że ma wybitą szybę i się dymi a jedzie dalej
0
Człowieku harctur, a nie jakieś Hark-tur. Ale wszystkiego można się spodziewać po tym biurze! W zeszłym roku jechałam do Francji staliśmy 9 godzin na autostradzie, nie chciano nam pomóc tłumacząc, ze 'przecież mamy blisko toaletę' a biuro nie chciało nam przysłać nowego autokaru, w końcu został on naprawiony i dwa dni później zepsuł się na środku ruchliwego skrzyżowania w Barcelonie.
0
Miałem przyjemność uczestniczyć we wspaniałym obozie organizowanym przez to biuro. Było tak cudownie że brakuje mi słów. Polecam każdego jeśli chce wrócić o 4kg lżejszy po 11 dniach. Jak było? Nieciekawie. Czy warto płacić za takie atrakcje jak kradzież, pękniete szyby i wypoczynek w spalinowym autobusie pamiętającym pewnie jeszcze towarzysza Stalina? Odpowiedzcie sobie sami... Wypoczynek wśród Azbestu i rakotwórczych substancji?? Pozdrawiam Węgry
0
Moja córka w zeszłym roku była na tym obozie na Sycylii z krakowskim harcturem-to było cos zupełnie innego niż na ich folderach- beznadzieja!! straszny brud w domkach, brak przygotowania osrodka na przyjazd uczestników, brak własciwej opieki, itp, długo żadaliśmy zwrotu pieniedzy- rodzice piątki dzieci- z tego co wiem. może inni też- nie wiem, byli z róznych miast. Otrzymalismy minimalny zwrot pieniędzy- nie polecam!!! To był najgorszy wyjazd córki i jej przyjaciół, a jeżdzą wiele! Uważajcie i sprawdzajcie krakowski harctur!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: