Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Czesław Kiszczak. Miał 90 lat

Utworzony 5 listopada 2015 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Tak jest. Za Polskę. Tą prawdziwie polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy katolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piekła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym się rózniła komuna od teraźniejszego systemu, że wtedy strzelało się do strajkujących, a teraz się z nimi rozmawia. Ja wolę system, gdzie mimo wszystko się rozmawia. Róznie z tymi rozmowami bywa, wiem - często ludzie nie są zadowoleni - ale teraz przynajmniej władza nie wysyła wojska na niewinnych ludzi i do nich nie celuje z broni palnej. Tylu z was tęskni za komuną, ale komuna to tylko ładnie na obrazku wygląda. Ten nie narzeka na nią kto miał wtedy cichy, kierowniczy kąt i brał po cichu z pod lady, tylko przyznać się nie chce, że tak robił (w domu więc zawsze był smalczyk i kiełbasa). Teraz jest inaczej, słowo "wolność" ma większe znaczenie niż wtedy. Teraz narzekają ci, co "wolność" od zawsze mieli gdzieś bo czy to pod leninem, czy to pod stalinem - oby w garze było. Tacy do dziś gdzieś mają Polskę, a wolą dalej brać z pod lady.... Ten jest Polakiem, kto chce wolnej Polski, traktowania człowieka z szacunkiem, a nie ten co mu wszystko jedno że Polska to tylko nazwa. Kiszczak był kierownikiem tamtego chorego systemu gdzie Polska to tylko nazwa była, bo jaka to Polska, gdzie strzela się do ludzi mających inne zdanie i gdzie na ścianach wiszą portrety mordercy Stalina, który zamordował nie tylko Polaków ale i miliony obywateli własnego narodu. Słowem Kiszczak był wyznawcą systemu zakłamania i złudnej radości, która istniała tylko na przysłowiowej pocztówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w II RP tez strzelano do chłopów i robotników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnij rosyjska kur..w.o w piekle i ssij lucyferowi.
Lepiej być komuchem i szanować naród, aniżeli solidaruchem i go upodlić . Jakiś prosty człowiek będący marszałkiem tzw.sejmu;-))) powiedział , że to była strata 10 lat. Faktycznie przez 10 lat Faceci z zachodu nie bzykali waszych żon, córek ,sióstr, dziewczyn  czy matek !!! Teraz jak jest każdy wie...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wreszcie spotka się z tymi których posłał do piachu, z bł. ks. Popiełuszką też. kto będzie zwycięzcą a kto zwyciężonym??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś wybiórcza ta biografia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZOŁEM PANIE GENERALE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generał
CZOŁEM PANIE GENERALE!
czołem głabie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...