Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł gen. Brochwicz-Lewiński. Walczył także na Lubelszczyźnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 r. o 19:28 Powrót do artykułu
Jak walczył na terenie Janowa Lub., to proponuję zebrać podpisy i wniosek o awans na Marszałka którego nie mamy ,Maciarko podpisze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak popatrzę na jego lico to mnie się wydaje że on skoro taki legendarny to on musiał i Żabotyńskiego znać i w Betarze terminować . A ten generał ,nie ujmując jego zasług to taki sam jak profesor u Bartoszewskiego ?. Nie rozumiem czemu to Królestwo Brytyjskie go nie awansowało tylko L. Kaczyński . Gdyby to co zrobił Brochwicz-Lewiński dla Polski a o czym przeczytałem w powyższym artykule i zmierzyć tą miarą innych uczestników Powstania Warszawskiego to takich Generałów powinniśmy mieć parę tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem , że większość generałów we wrześniu 1939 roku b. nieładnie zachowała się w stosunku do Ojczyzny która ich hołubiła . Czy to prawda?; czy obecni także mają takie podejście do Ojczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazwisko Lewiński nie wskazuje na pewne pochodzenie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać w komentarzach, jakie skurw***ństwo panuje w narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby na to nie patrzeć bohater. Coraz mniej takich Weteranów w narodzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Lewiński wskazuje na pochodzenie szlacheckie. ZADOWOLONY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...