Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Leszek Kołakowski

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 17 lipca 2009 r. o 22:16
Jednego marksistę-stalinistę mniej. Ciekawe czy POszedł na łono Abrahama czy prosto do piekła. dobra passa trwa: KUrońx2, Ge remek, Zapasiewicz. Kołakowski, Schenyschyn, Kvass-Nevski, Huubner. chyba się trochę zaPOndziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] już nie zapyta "o co pytają nas wielcy filozofowie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunista który obraził się na Gomułkę za jego postawę wobec Żydów ,takich wielkich z "wyczyszczonymi życiorysami"mieliśmy w Polsce więcej: Kuroń,Międzyrzecki,Zawieyski,Jasieński,Gieremek.....itd.Uczmy nasze dzieci prawdziwej historii bo takiej wydawanej w Moskwie uczyłem się przez 10 lat szkoda,że w tej chwili bardziej jest w "modzie"ta pisana przez A.Całą a nie ta którą opracowuje IPN.Kołakowski-no cóż jego śmierć jest prawdziwa i osąd na który oczekuje też będzie prawdziwy-czy dostanie order????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie media znowu ryczą za kolejnym cwaniaczkiem co to spier...za granicę i stamtąd grał głupa jaki to to z niego patriota.A trzeba było dziadu mieszkać w Polsce, klepać biedę i wtedy dopiero zasłużyłbyś na jako taki szacunek nawet u mnie tępiciela oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...