Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł prof. Władysław Bartoszewski

Utworzony przez jacek, 24 kwietnia 2015 r. o 21:10
    co, owszem komuchy nie uczyli wszystkiego, ale ja pomimo tego wiedziała, że jest katyń, smoleńsk, miednoje, bo śp. mój ojciec mi opowiadał i nikt go nie rozstrzeliwał za to, a teraz co masz, myślisz, ze uczą prawdziwej historii, masz  obecny smoleńsk, wałęsa bolek itp. Do tego teraz jesteśmy gorzej zniewolenie jak za komuny, bo chcę wyciąć drzewo na działce aby wnuk mógł postawić dom i co, muszę pisać podanie, błagać na kolanach aby mi pozwolili na własnej .... własnej działce ściąć drzewo, a jak nie pozwolą to wnuk będzie mieszkał pod mostem, a drzewo dalej będzie rosło. Wuj z taką wolnością. Ciekawie czy mogę pierdnąć na własnej działce, muszę poczytać przepisy, bo sąsiad poskarży i zabiorą mi działkę abym nie mógł więcej tego robić. Jesteśmy gorzej zniewoleniiii, jak za komuny, pić nie można, palić nie można, płotu na działce postawić nie można, budy dla psa nie można, OTO SIELANKA W WYDANIU SOLIDARUCHÓW Z LAT 80  
Dlatego pisze, raz sierpem raz młotem do pełnej wolności,takiej bez komuchów,konfidentów !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego pisze, raz sierpem raz młotem do pełnej wolności,takiej bez komuchów,konfidentów !!!!!
  za wuja nie pójdę na żadne wybory, bo tylko szkoda fleki zdzierać   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wałęsa narobił, gdzie on z 8 dzieci i wnukami ma się dobrze a ja z jednym dzieckiem ledwie na chleb mi starcza, bo za 1200 zł to ku*** ciekawie jak można przeżyć do tego jeszcze  z rodziną i tylko nie pier.... l mi, że mogę zmienić pracę, owszem, tylko nie rozumiem dlaczego w tym pierd.... kraju nie zrobią tak jak u niemca, najniższa za godzinę 8,5 euro a jak prywaciarz uważa, że nie będzie płacił, bo go nie stać z tego powodu, że nie wyjedzie z rodziną co roku na majorkę i nie będzie mógł żyć z rodziną w luksusie to niech zamyka zakład i idzie zapier***ać tak jak inni pracownicy. A nie, że przy korycie są przekupieni przez tych prywaciarzy i nas pracowników traktują jak niewolników.
Gajowy też dzieci naper dolił i teraz też nie jest dobrze,najpierw musi swoich uPOsażyć plus wnuki,synowe,szwagierki itd........a reszta ?  jak żyć  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wałęsa narobił, gdzie on z 8 dzieci i wnukami ma się dobrze a ja z jednym dzieckiem ledwie na chleb mi starcza, bo za 1200 zł to ku*** ciekawie jak można przeżyć do tego jeszcze  z rodziną i tylko nie pier.... l mi, że mogę zmienić pracę, owszem, tylko nie rozumiem dlaczego w tym pierd.... kraju nie zrobią tak jak u niemca, najniższa za godzinę 8,5 euro a jak prywaciarz uważa, że nie będzie płacił, bo go nie stać z tego powodu, że nie wyjedzie z rodziną co roku na majorkę i nie będzie mógł żyć z rodziną w luksusie to niech zamyka zakład i idzie zapier***ać tak jak inni pracownicy. A nie, że przy korycie są przekupieni przez tych prywaciarzy i nas pracowników traktują jak niewolników.
Polska to niestety kraj samych idiotów i oszustów. Idioci dlatego że pracują za 8 zł a nie za 8eur,POkazują tym samym że da się za to godnie żyć,utrzymać dom i rodzinę,fenomen na skalę świata,to jest ta  " murzyńskość " o której pewien żyd pisał i mówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to niestety kraj samych idiotów i oszustów. Idioci dlatego że pracują za 8 zł a nie za 8eur,POkazują tym samym że da się za to godnie żyć,utrzymać dom i rodzinę,fenomen na skalę świata,to jest ta  " murzyńskość " o której pewien żyd pisał i mówił.
  to ty też jesteś tym idiotą czy oszustem, tylko, ze ten idiota to uczciwy człowiek a oszust pod przykrywką wizerunku świętego w klapie kradnie   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj  nie jest aż tak , ale POlszewicki zamordyzm,cenzura,mataczenie, [ SMOLEŃSK  ]prześladowania,może nie aż na tak dużą skalę mamy z tym doczynienia. Komuniści muszą odejść,raz na zawsze. Historii ?  bu,ha,ha,ha,ha,  tej co komuchy nas do tej pory uczyli ? mam 68 lat i dopiero teraz mogę się uczyć historii. Historii tej prawdziwej,takiej której nie znałam, do tej pory komuniści nie POzwalali uczyć i słuchać,wszędzie tylko było kłamstwo,fałsz i obłuda,tak samo własnie jak z historią i przeszłością tych  "wielkich " wszystko to : historię,życiorysy  " służby " zawsze pisały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ty też jesteś tym idiotą czy oszustem, tylko, ze ten idiota to uczciwy człowiek a oszust pod przykrywką wizerunku świętego w klapie kradnie 
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za wuja nie pójdę na żadne wybory, bo tylko szkoda fleki zdzierać 
Czy pójdziesz,czy nie pójdziesz to nic nie zmienia,to ich wali !!!! POlszewia opanowała  "system wyborów " dali tego przykład w ostatnich,samorzadowych wg. "zasady nie ważne kto i jak głosuje,ważne kto głosy liczy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to niestety kraj samych idiotów i oszustów. Idioci dlatego że pracują za 8 zł a nie za 8eur,POkazują tym samym że da się za to godnie żyć,utrzymać dom i rodzinę,fenomen na skalę świata,to jest ta  " murzyńskość " o której pewien żyd pisał i mówił.
Napisz co ty byś zrobił jakbyś miał na utrzymaniu dziecko dom. Ja nie mogę sobie pozwolić na strajk obrażanie się bo moje dziecko chce jeść. Muszę pracować ile mi płacą wiem że to łobuzy i wyzyskiwcze ale tyle mi płacą lepsze 8 netto niż zero netto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego ! współczuje,dzisiaj to tylko handel,przemyt i oszustwo inaczej nie wyżyjesz. W ten sposób łobuzy-komuniści widzą że się da wyżyć i nic lepiej nie będzie, nie popuszczą,już strajki ich nie będą ruszać,zaczną sQrwysyny gumować jak 80 latach,mnie też zrujnowali czerwone chamy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy lubelskie chamy do piet mu nie dorastacie . Na lubelszczyznie to jedna wies i cholota.Prawdziwe oszolomy koscielne.
Widzę że się rodzina tego starego żydłaka włączyła do obrony tego żydowskiego kapusia. Już Hitler się na nim poznał i kazał go z honorami wywieźć salonką z obozu. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ironią jest to że go chowają z honorami na Powązkach tuż obok bandyty stanu wojennego i innych bandytów,herszta szefa bandy zbrojnej Jaruzelskiego, jak go niezależny i niezawisły sąd ocenił. Ja już Qurwa nie wiem co tu jest grane,gdzie du pa a gdzie głowa w tym wszystkim ? W każdym bądż razie zasłużył na to będzie im razem " ciepło " w drugim życiu,zaczną razem na starcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ironią jest to że go chowają z honorami na Powązkach tuż obok bandyty stanu wojennego i innych bandytów,herszta szefa bandy zbrojnej Jaruzelskiego, jak go niezależny i niezawisły sąd ocenił. Ja już Qurwa nie wiem co tu jest grane,gdzie du pa a gdzie głowa w tym wszystkim ? W każdym bądż razie zasłużył na to będzie im razem " ciepło " w drugim życiu,zaczną razem na starcie.
Zrobili komuniści już dawno śmietnik z tego cmentarza....  żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...