Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła aktorka Gabriela Kownacka

Utworzony przez _Aga_, 30 listopada 2010 r. o 19:34
[*] Niech Jej ziemia lekką będzie. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna kobieta,świetna aktorka-szkoda wielka-głebokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantastyczna aktorka, będzie jej brakowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda-piękna kobieta i taka sama osobowość .Tyle mogła jeszcze wnieść swoimi kreacjami do naszego życia. Myślę,że Bozia też ma sceny i tam będzie mogła zagrać wspaniałe role z koleżankami i kolegami którzy wcześniej tam przed nią zawtali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka szkoda ! lubiłem jej kreację w Rodzinie Zastępczej. bardzo, bardzo szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki ŻAL......lubiłam ją za jej role. Spoczywaj w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo przykre że śmierć zabiera osoby które jeszcze mają tyle przed sobą ja Panią Gabriele znałem głównie z roli w "Rodzinie Zastępczej" i powiem że to wielka strata ale szczególnie dlatego że była dość młodą osobą i nawet nie spodziewałem się że tak szybko odejdzie z tego świata. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bo bóg tak chciał" dlatego sram na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda zarówno kobiety jak i aktorki ,bo miała mimo wszystko za krótkie życie!I pewna rada-mamografia tylko wówczas gdy są ku temu wskazania.Dlaczego?Dawka promieniowania jest 200 razy większa aniżeli przy "rentgenie".Dlatego nie wiemy jakie to ma skutki.Dopiero ocenimy za jakieś 40 lat.........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, wielka szkoda! Wspaniała aktorka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"bo bóg tak chciał" dlatego sram na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka szkoda że twoja matka nie poddała się aborcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damazy napisał:
jaka szkoda że twoja matka nie poddała się aborcji
i viceversa... wzajemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...