Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła Jadwiga Kaczyńska

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 17 stycznia 2013 r. o 15:04
(...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 16:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego masz zryty beret i jesteś ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 16:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla Pana Premiera (...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 16:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec....., jan, zwłaszcza jan... . Co za subtelnośc, takt, wyczucie smaku... . Mieszkaniec ..... mnie nie dziwi. Jaskiniowiec będzie zawsze jaskiniowcem, nawet gdy zamieszka w Nowym Jorku, a co mówic w naszym prowincjonalnym Lublinie! Ale "jan" - może i o nim, o jego wrażlwej, choc inaczej, i czułej na nieszczęście bliźnich duszy będzie okazja napisac. Powiem tylko trawestując Krasickiego: Uchowaj, Panie Boże, takiej wrażliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę usuwać wszystkie wpisy, bedące kpinami wobec Zmarlej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 16:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Będę usuwać wszystkie wpisy, bedące kpinami wobec Zmarlej.
I bardzo słusznie.O zmarłych mówimy dobrze lub wcale.To brak kultury,dobrego wychowania by nie powiedzieć,że draństwo i chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lektura niektorych wpisów na popularnych portalach, tudzież na facebooku, nie pozostawiła mi wątpliwosci, ze poziom zbydlęcenia naszego społeczeństwa osiagnął chyba apogeum. Cieszę sie, że chociaz tutaj mogę sie temu przeciwstawić.
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 16:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Lektura niektorych wpisów na popularnych portalach, tudzież na facebooku, nie pozostawiła mi wątpliwosci, ze poziom zbydlęcenia naszego społeczeństwa osiagnął chyba apogeum. Cieszę sie, że chociaz tutaj mogę sie temu przeciwstawić.
Popieram, dziękuję. Myślę podobnie. Włos się jeży, gdy się czyta niektóre wpisy. Internet jest pożytecznym wynalazkiem, ale nie dla szaleńców i głupców. Pozdrawiam. P.S. Wiele razy sam chciałem usunąc szczególnie "wyróżniające się" posty. Niestety, nie mam technicznych możliwości. Pozostawało monitowanie administratora, co czyniłem. Życzę powodzenia w walce z trollami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2013 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kpicie sobie z Kaczyńskiego, jego matki a ciekawe co zrobicie jak wasz Donaldzik i wasza cud partia wymyśli (bo już ma takie pomysły) żeby placic za przejazd drogami krajowymi. Wszystkim, ktorzy są jeszcze za PO - szczęścia, zdrowia... oczu, uszu i mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 13:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 13:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Lektura niektorych wpisów na popularnych portalach, tudzież na facebooku, nie pozostawiła mi wątpliwosci, ze poziom zbydlęcenia naszego społeczeństwa osiagnął chyba apogeum. Cieszę sie, że chociaz tutaj mogę sie temu przeciwstawić.
Popieram, szkoda tylko, że codziennie nie reagujesz na ten forumowy syf tak stanowczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo słusznie.O zmarłych mówimy dobrze lub wcale.To brak kultury,dobrego wychowania by nie powiedzieć,że draństwo i chamstwo.
O zmarłych (i pozostałych) mówimy zawsze prawdę. Znalazłoby się w historii ludzkości kilku zmarłych, o których nic dobrego powiedzieć nie można, a przemilczeć nie wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 10:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo słusznie.O zmarłych mówimy dobrze lub wcale.To brak kultury,dobrego wychowania by nie powiedzieć,że draństwo i chamstwo.
A jak ma się twa wypowiedź do tego tekstu?: http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1fe7a http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1fe7a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mówił ci ktoś, że jesteś idiotką? Nie? To już wiesz. Na dodatek chorą idiotką, a to mieszanina piorunująca (idiotyzm i wariactwo). Takich jak ty należy eliminować z publicznego forum, by nie czynili szkody. Co na takich trolli moderator?
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 10:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...