Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła Jadwiga Kaczyńska

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 17 stycznia 2013 r. o 15:04
prosto_w _oczy napisał:
Czy mówił ci ktoś, że jesteś idiotką? Nie? To już wiesz. Na dodatek chorą idiotką, a to mieszanina piorunująca (idiotyzm i wariactwo). Takich jak ty należy eliminować z publicznego forum, by nie czynili szkody. Co na takich trolli moderator?
Moderator ma swoje obowiazki wynikajace z prowadzenia tzw. normalnego zycia i nie zawsze ma czas zeby na biezaco sledzic te wszystkie trolle. To uwaga zarówno do Ciebie, jak i do poprzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak ma się twa wypowiedź do tego tekstu?: http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1fe7a http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1fe7a
A jak ma się to zachowanie księdza do słów: "Choćby grzechy wasze były jak szkarłat, nad śnieg wybieleją; choćby były czerwone jak purpura, staną się białe jak wełna" (Iz 1,18). oraz "Kto z Was jest bez grzechu,niech pierwszy rzuci w nią kamień". Wiem,że to Cię nie usatysfakcjonuje,Ty myślisz nieco...inaczej ja jestem zdecydowanie przeciwna takim zachowaniom kapłana.A co zrobił by prostować ścieżki tej kobiety?Bliskie sąsiedztwo,wiele wiedział i widział.Napominajcie jedni drugich,widzisz drzazgę w oku brata....i wiele innych słów Pisma Św.ciśnie się na usta.Tobie znane są doskonale,ale to cechy osobowościowe czy charakterologiczne w pewnych sytuacjach decydują o naszym zachowaniu.Nie można tak ze względu na żyjących,być może cierpiących w dwojaki sposób. I dodam tylko-nie do nas osąd należy.Ten ludzki potrafi być bardzo krzywdzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...