Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znachor i Bóg

Utworzony 23 października 2015 r. o 19:04 Powrót do artykułu
Pamiętam swoje wizyty u pana Nurzyńskiego, który bardzo mi pomógł i uchronił przed operacją ku zdumieniu lekarzy. Do dziś polecam wszystkim znajomym którzy mają zdrowotne problemy. Pozdrawiam serdecznie Pana Mirosława. Wdzięczna pacjentka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u pana Nurzyńskiego wiele lat temu, około 30 na pewno. Nie do końca byłam przekonana do takiej metody leczenia ale dopiero kiedy po leczeniu znikły torbiele które miałam usunąć operacyjnie, uwierzyłam. Wysyłałam wszystkich swoich znajomych jak mieli problemy ze zdrowiem i wszyscy zdrowieli. Dziś znów potrzebuję pomocy i będę dzwonić do pana Nurzyńskiego bo medycyna nie ma dla mnie innej alternatywy poza operacją chirurgiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, Pan Mirosław trafnie diagnozuje przyczyny chorób, i zaleca naturalne środki aby je wyleczyć. Zauważa rzeczy o których lekarze by nie pomyśleli. Naprawe poecam szczególnie jak ktoś męczy się z jakimś schorzeniem i nie może sie wyleczyć. Teraz Pan Mirosłw przyjmuje w środy i niedziele. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Nurzyński nadal leczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Nurzynski zmarł w marcu 2020 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie się wybieralam do Pana Mirosława, taki wspaniały człowiek z takimi umiejętnościami i ogromna wiedzą.. Wyraz współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...