Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedna kobieta biedne dziecko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda kobiety. Pytanie czy sam się targnęła na życie czy ktoś to zrobił ? Ojciec dziecka będzie podejrzany.
0
Szkoda jej. Może to depresja poporodowa?
0
Szkoda jej. Może to depresja poporodowa?
    Też tak pomyślałam. Rzadko która kobieta po urodzeniu dziecka podejmuje tak tragiczną i dramatyczną decyzję. Dlaczego nikt jej nie pomógł wcześniej? Prawdziwy dramat, szczególnie dla tego dziecka, bez matki. Prawdopodobnie i ono będzie w przyszłości potrzebować pomocy specjalisty.
0
Też tak pomyślałam. Rzadko która kobieta po urodzeniu dziecka podejmuje tak tragiczną i dramatyczną decyzję. Dlaczego nikt jej nie pomógł wcześniej? Prawdziwy dramat, szczególnie dla tego dziecka, bez matki. Prawdopodobnie i ono będzie w przyszłości potrzebować pomocy specjalisty.
Wcześniej? Dziecko miało 2 tyg. a depresja sie pewnie pózniej pojawila,  Ciekawe czy Ty byłabyś w stanie pomóc... To nie jest takie proste jak wygląda z zewnątrz
0
Może później, a może wcześniej. Co my możemy wiedzieć o jej sytuacji. Jednak osoba 30+ dla zabawy życia sobie nie odbiera. Bardzo współczuję całej rodzinie. Mam nadzieję, że poradzą sobie z tą jakże trudną sytuacją.
0
Wcześniej? Dziecko miało 2 tyg. a depresja sie pewnie pózniej pojawila, Ciekawe czy Ty byłabyś w stanie pomóc... To nie jest takie proste jak wygląda z zewnątrz
Pomagają specjaliści których niestety brakuje w szpitalach. Wiele kobiet cierpi ale kto by się tym przejmował, ważne, że są pieniążki na inne cele.
0
czemierniki? to tam gdzie ta 14-latka popelnila samobojstwo w ramach "zakladu" z kolegami - ######: // www .youtube.com/watch?v=benKr85XtVk skasujcie spacje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: