Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy Kobietę Przedsiębiorczą Lubelszczyzny 2010 r.

Utworzony przez dociekliwy, 7 marca 2010 o 19:24
"Jak podkreśla Teresa Bogacka, to właśnie studentom zawdzięcza tak dużą liczbę głosów w naszym plebiscycie. " Zaliczenie za sms, czwórka za 5 smsów? Jeśli nie wyślesz sms, to wyrzucę z uczelni?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakiś ty głupi. przecież to szkoła prywatna, wyrzucając studenta, traci się czesne
0
Jeżeli nie pani Bogacka gdzie biedaku byś zdobył wykształcenie
0
he he a ja myślałem ze ta nagrodę zgarnie niejaka pani Ela Kołodziej-Wnuk z PO przecież ona na tą nagrode zasłużyła jak mało kto, tak jak ona lody kręci nie potrafi nawet lodziarnia na rogu sądowej i lipowej.
0
Ja studiuje na tej uczelni i jakoś nie wysłałam żadnego sms i zaliczyłam cały semestr bez żadnych poprawek i wcale nie ma tak że nie wyrzucaje jeśli ktoś nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania to ich to nie martwi ze nie bedą mieli czesnego z takiego studenta bo takich jest jak juz było powiedziane 10tys wiec jeśli połowe by stracili to tak ale 100 nie robi żadnej różnicy.
0
Nasza kochana Pani kanclerz sieje postrach w szeregach pracowników i studentów (zwłaszcza tych którzy nie płaca czesnego na czas). A liczbę głosów zawdzięcza samorządowi studenckiemu tej szkoły, bo z tego co słyszałem musieli wysyłać sms-y.
0
student napisał:
Ja studiuje na tej uczelni i jakoś nie wysłałam żadnego sms i zaliczyłam cały semestr bez żadnych poprawek i wcale nie ma tak że nie wyrzucaje jeśli ktoś nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania to ich to nie martwi ze nie bedą mieli czesnego z takiego studenta bo takich jest jak juz było powiedziane 10tys wiec jeśli połowe by stracili to tak ale 100 nie robi żadnej różnicy.
Tak pisze student? Analfabeta. I to wcale nie wtórny. Pierwszy z brzegu mechanizator rolnictwa (bez urazy) lepiej by to napisał.... Do nauki, a nie do pisania postów!
0
PANI TERESA W PEŁNI ZASŁUŻYŁA NA ZWYCIĘSTWO KOBIETY PRZECIĘBIORCZEJ SERDECZNE GRATULACJE
0
Jako student WSEI jestem dumny i wręcz nieziemsko uskrzydlony, ze zwycięstwa Pani Teresy Bogackiej . Życzę Pani Kanclerz kolejnych sukcesów zawodowych, które w mojej skromnej opinii są już tylko kwestią czasu. Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
0
Była wczoraj na tej imprezie pewna Pani (brunerka w bordowej sukience), jesli to czyta to niech się odezwie, muszę jej coś powiedzieć, a wczoraj nie udało się.
0
Bzdety, jeszcze raz bzdety!!!!
0
Oj bieda , bieda. Popyt na certyfikaty i im podobne papierki trwa. Może jeszcze powstać dużo uczelni, bo pustych hal coraz więcej.
0
Serdecznie gratuluję Teresie Bogackiej zwycięstwa w plebiscycie. Sukcesów, które ma na swoim koncie, mogą Jej pozazdrościć menedżerowie z dużo dłuższym stażem:)
0
Wszystkich, którzy mają wątpliwości co do słuszności wyników, odsyłam do dzisiejszego wydania "Dziennika Wschodniego" (s. 3). Może garść konkretów na temat przebiegu pracy zawodowej, postawy Pani Kanclerz i autentycznego zaangażowania w rozwój naszego regionu rozwieje wątpliwości wszystkich, którzy ferują opinie nie mające pokrycia w rzeczywistości.
0
Pani Kanclerz nie ma sobie równych! W pełni zasłużyła na tą statuetkę. GRATULACJĘ Studiuje na WSEI i w życiu nie słyszałem o jakimkolwiek namawianiu, błaganiu o oddawanie głosów. Fakt, na uczelni były plakaty informujące o plebiscycie, ale czy one zmuszały kogokolwiek do głosowania?! pozdrawiam.
0
Panie Tereso! Kochamy Panią! g r a t u l a c j ę!!!!
0
Czy wszyscy wiedzą jaka jest prawda sukcesu p. Bogackiej? Proponuje zapytać Elżbiety Z. pracownice WSEI o jej metody walczenia o głosy. Czy oby jej sposób był zgodny z duchem fair play? Bo to, z czym spotkałam się na uczelni uważam za bardzo złe i niegodziwe. Po więcej informacji zapraszam do p. Elżbiety, która sądze nie będzie się krępowała z wypowiedzią, skro nie bała się robić takich rzeczy w trakcie trwania plebiscytu. poddana
0
Pani Kanclerz Mistrzem nad Mistrzami!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: