Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znana firma odzieżowa szokuje pedofilskimi reklamami

Utworzony przez miki, 9 października 2009 r. o 15:39
Jak to jest pedofilska reklama to ja jestem Ojcem Rydzykiem. W chorym umyśle wszystko zawsze rodzą się chre domysły. Co za powalony naród. Wystarczy jakaś plama na drzewie lub szybie a ludzie już stoją ze świecami i śpiewają pieśni religijne. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ta reklama kojrzy się z zajączkiem czy z królikiem wszystko jedno tez podobne do tylko te uszy.siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Jak to jest pedofilska reklama to ja jestem Ojcem Rydzykiem. W chorym umyśle wszystko zawsze rodzą się chre domysły. Co za powalony naród. Wystarczy jakaś plama na drzewie lub szybie a ludzie już stoją ze świecami i śpiewają pieśni religijne. Paranoja.
Poczytaj najpierw o jaki kraj chodzi i dopiero sie wypowiadaj. Myślenie nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marc4605 napisał:
Poczytaj najpierw o jaki kraj chodzi i dopiero sie wypowiadaj. Myślenie nie boli...
Właśnie myślenie nie boli. Przeczytaj najpierw o dopiero się wypowiadaj. Czy ja wskazałem, że chodzi o jakiś inny kraj? Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta modelka to jakis mutant, skoro ma usta na piersiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...