Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2018 r. o 15:15 Powrót do artykułu
Sorry taki mamy klimat , jesli co roku mamy suszę to może należało by to zaakceptować jako normalne zjawisko a nie co roku napychać kieszenie rolników pieniędzmi podatników. U naszych rolników jest tak ze zawsze jest klęska , za sucho , za mokro , za dużo plonu , za mało , wiecznie coś nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość'iu.... Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś i się zastanów nad tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są systemy nawadniające pola? Jest XXI wiek, techonologia jest dostępna dla wszysktich. W Hiszpanii ziemia sucha jak wiór a wszystko rośnie jeśli trzeba, tylko trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H uj z tym. Będziem kupywać cytrusy i ziemniaki z Izraela. Mnie tam wszystkojedno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię w lidlu, bo jak sobota to..? Tylko do Lidla, do Lidla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zainwestował w nawadnianie i ochronę przed odparowaniem, ten wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się , że nasze zasoby wody , jedne z najniższych w Europie , jesli rolnicy przestawią się na sztuczne nawadnianie na długo nie wystarczą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto dofinansuje mi OC i AC, bo mam "suszę" w Polsce w zarabianiu pieniążków. Gdybym nadal pracował w Polsce, gdzie od dekad panuje "susza" w uposażaniu pracowników, to w życiu nie utrzymałbym auta. Samo ubezpieczenie wyniosło mnie 1500zł, a paliwo i amortyzacja (nowe opony, naprawy...itd.). Może zrobię tak jak ci ze słomą w butach. Przestanę opłacać OC i AC (+ assistans ADAC), a jak auto mi stanie w drodzę to może zwrócę się do polskiego rządu? Bo mam "suszę" w opłatach? A propos, w tym roku Polak nie ma szans na członkostwo w ADAC. Można jedynie je przedłużyć. Ciekawe, które cwaniaczki wyrugowały nas z najlepszego assistans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...