Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZNP będzie bronić gimnazjów

Utworzony 6 listopada 2015 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Co to nieposłuszeństwo przecięż nauczyciele głosowali na PiS opętało Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sobie przypomnieć - na kogo głosowano w tych wyborach - czy nikt nie znał Ich Programu ? A teraz takie larum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nauczyciele podstawówek i szkół średnich, gimnazjalni na PiS nie głosowali. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, gdy kasa przysłania oczy.Tylko lekarz powinien kierować się etyką, nieprawdaż? Innych to nie dotyczy. Ludzie, chyba was po..bało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE BRZYDKA!!!!!!!!!!!!!!FUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero początek rządów a już likwidacja i posłanie ludzi na bezrobocie. Macie ten swój PiSowski dobrobyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na tą sektę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z PiSu, ale jestem za likwidacją gimnazjów. Nic dobrego z ich funkcjonowania nie wynikło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nauczyvielom sie nic nie chcialo, nie chce i chciec nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdeklarowanym wrogiem PiS - ale pomysł reformy systemu szkolnictwa i likwidacja gimnazjów to bardzo dobry pomysł - co przyznaję z przykrością. Z przykrością, bo to PiS właśnie go wyartykułował, choć tak w środowisku, jak i w ZNP większość ma o aktualnym systemie opinię nagatywną zaś o potrzebie likwidacji gimnazjów mówi się nie od dziś.. Problemem ZNP jest fakt, iż za zracjonalizowanie systemu, w tym likwidację gimnazjów zabrał się PiS; gdyby z takimi tezami wystąpił np. SLD - środowisko przyklasnęłoby mu ochoczo! Ale w tej sytuacji trzeba protestować - dla zasady, wbrew rozumowi ale zgodnie z sercem...   Zaprotestuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że chcą bronić atrakcyjnej posady. Ciekawe kto z nich chciałby w takiej szkole się uczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w gimnazjum, w dobrym wiejskim 200-osobowym gimnazjum od początku jego istnienia. Należę - jak mówią - do tych nauczycieli z pasją, i wiele zrobiłam przez te 15 lat. Dla dzieci, dla rodziców, dla szkoły. Bo lubię swoją pracę...To ogromny dorobek. Kiedy myślę, że to wszystko wg Państwa jest niewiele warte i trzeba to zlikwidować, zamknąć, wyciszyć... jakkolwiek by to nie nazwać - zniszczyć - serce mi się kraje. Nie, nie obawiam się bezrobocia - obawiam się zamętu, jeszcze gorszego niż ten, który fundowały nam wszystkim kolejne rządy. I obawiam się, że ta tęsknota przeciwników gimnazjów za grzecznymi, niesprawiającymi kłopotów wychowawczych i pilnie uczącymi się nastolatkami - pozostanie już na zawsze tęsknotą. Bo świat jest inny niż ten, który oni pamiętają, gdy weszły gimnazja. Żadna reforma już go nie przywróci. Mam tylko nadzieję, że zwycięży mądrość, i Państwa, i rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę,że moje dziecko chodziło do podstawówki gdzie nie było starszej młodzieży, gimnazjaliści to inna bajka niż uczniowie klas młodszych, jak zostawią ta młodzież w podstawówkach to dopiero ci co są za likwidacja gimnazjów przejrzą na oczy, zacznie się przemoc itp.. To nie są już takie same dzieci jak były kiedyś w klasie ósmej. Dzieciom tym przez kazanie im chodzić osiem lat do tej samej szkoły zrobi się krzywdę, oni będą taką samą młodzieżą jak teraz są w gimnazjum..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pan profesor i pani ze związków zawodowych nie wiedzą dlaczego się obniżył poziom nauczania? To ja podpowiem! Problem tkwi w ilości godzin nauczanych przedmiotów. Np. Fizyka (dotyczy innych przedmiotów przyrodniczych) 8 - klasowa SP kl. VI - 2 kl. VII - 2/3 kl. VIII 3/2 = 7 godzin w cyklu kształcenia Gimnazjum kl. I - 2 kl. - 1 kl. 3 - 2 = 4 godziny w cyklu kształcenia PODSUMOWANIE: CZYLI LEKKO LICZĄC PONAD 100 GODZIN MNIEJ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli trzeba dołożyć przedmiotów typu chemia, fizyka, a nie rujnować wszystko. Tyle pieniędzy poszło na remont i wyposażenie szkół, może pomysł odłożyć, a zająć się służbą zdrowia, bo za chwilę okaże się, że grabarz to zawód z przyszłością, a może już jest.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to najgorsze rozwiązanie z możliwych. Idealny model - 8 klasowa szkoła podstawowa i 4 lub 5 letnia szkoła średnia. Niech Pani Prezes nie kompromitue siebie i Zwiazku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszędzie gimnazja to miejsce gdzie młodzież się źle zachowuje. Czasem odwrotnie. W małych miastach, na wsi młodzież się dobrze uczy i zachowuje a jak idzie do liceum i technikum do miasta to tam się demoralizuje. Skoro 6 latki idą do szkoły to oznacza to wydłużenie o rok edukacji i zróbmy 4 letnie liceum i 5 lat technikum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież L. Miler (SLD) też mówił o konieczności likwidacji  gimnazjów, powrocie do 8 letniej szkoły podstawowej i o 4 letnim liceum. ZNP chyba zawsze było blisko SLD. Więc w czym problem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę likwidacji gimnazjów, moim zdaniem niczego dobrego do edukacji one nie wnoszą. Nie bardzo wierzę rządzącym, ale w tym wypadku się z nimi zgadzam - gimnazja do likwidacji. Dodatkowo słyszałem w TV od nowej premier, że żaden nauczyciel z powodu tej reformy pracy nie straci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...