Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz, jak policja bije 15-latkę

Utworzony przez JP, 1 marca 2009 o 17:59
Brońcie dalej policjantów, połowa z nich to takie chamy jak ten, jeszcze gorsi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAWO dla policjanta. Tak powinno sie traktować przestępców, a nie rozczulać się nad nimi....Widocznie wiedział , co robi.
0
amówcie cosna nasza policję...
0
Złodziejskie ścierwo. Widać po filmie, że po wprowadzeniu do celi dziewczyna zaczęła lżyć policjantów. Gówniara dostała po prostu to, na co zasłużyła. Szkoda policjantów, że poniosły ich nerwy i teraz muszą za to odpowiedzieć. Nie warto dla takiego złodziejskiego ścierwa.
0
Do JP: Rozumiem ze trafiają się źli policjanci,ale nie można generalizować.Bo nie mogę już znieść takich jak ty którym tak strasznie nie odpowiada służba policji,pomyśl chwilę jak by wyglądał świat bez nich.Co ci takiego policja zrobiła??że mandat wlepili,że upomnieli jak byłeś głośno itp itd.Oni za ciebie i za innych narażają często życie.Ale lepiej krytykować .jak taki mądry jesteś to wstąp do policji i zrób coś aby było lepiej...
0
Gdyby nasza policja miała takie jaja to ludzie nie baliby się chodzić po ulicach. Nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi, uczciwy człowiek nie musi się bać takiego skutecznego policjanta.
0
Przecież tam ewidentnie widać jak laska rzuca butem a nie robi tylko gest - gdzie pismaki macie oczy ? Policjant miał prawo się bronić hehe jak to się potocznie w prawie przyjęło mówić Inną sprawą jest, że jakby był facet a nie damski bokser to by jest zastosował jakiś bolesny chwyt a nie robi to co zrobił - tak pewnie dzieciaki w domu pe...il traktuje !!! Pozdro600
0
Mandatu nie zapłaciłem,w kolizję z prawem nie wszedłem,ale wiem iż policja bardzo często czuje się bezkarna. Jazda samochodem po spożyciu alkoholu to jest normalka.Oni mogą-my zostaniemy ukarani.O zagrożeniach wynikających z tego dla innych użytkowników dróg nie muszęjuż pisać.
0
Kradzieź samochodu nikogo nie upowaźnia do znęcania się nad człowiekiem, ten policjant to zwykły bydlak nie panujący nad emocjami, a jak ktoś ma problemy psychologiczne nie powinien pełnić słuźby, a się leczyć. Podobno w krajach cywilizowanych obowiązuje zasada domniemania niewinności do chwili uprawomocnienia wyroku. Jak widać po tym incydencie USA takim krajem chyba nie są. Wczoraj czytałem w necie, że w USA powstał raport na temat Polski jako kraju ksenofobii, rasizmu i korupcji. Jak widać na załączonym obrazku łatwiej wypisywać bzdury niź zająć się realnymi problemami własnego kraju. Nawet jak bym dostał darmowy bilet do USA to go wyrzucę do kosza. Wolę juź nasz smrodek niź tamto bagno
0
"Zatrzymana była spokojna, jednak, gdy była już w celi, odwróciła się i zrobiła ruch, jakby chciała kopnąć funkcjonariuszy. "
pisamki nie chce sie wam chyba pracowac bo nawet nie obejzeliscie tego filmu dobrze, na filmie wyraznie wiac ze wykonala ruch noga, ktory spowodowal ze but zlecial jej ze stopy i pofruna w strone psow, pies brutal sie zapienil i reszte juz chyba wiecie. troche rzetelnosci!
0
szmate, kutrwe, i złodzieja trzeba zabić gdy jeszcze jest mały lub mała/młoda. Po co złodzieja hodowac? zbędne badyle usuwa się z pola zbędne śmieci unicestwia tak trzymac ui tak robić.
0
Ty "polak katolik" tak powinni potraktować twoja matke zanim cie urodziła. To przez przyzwolenie takich jak ty policyjne ścierwo robi co mu sie podoba
0
do marlenkac4 Nie mowie że wszyscy, myślisz że policja chce dobrze dla nas obywateli, może te 25% zgadzam się, ale reszte nie obchodzi nic, kompletnie NIC, ciekawe jak byś się czuła jakbyś dostała wpier*** za darmo, inaczej byś mówiła, to jest ich robota z przymusu bo na nikogo więcej ich nie stać, to ludzie ktorzy mają kompleksy i tyle na temat. POZDRO
0
kim ty jesteś żeby ją osądzać, że jest szmata i kurwą czy złodziejką do tego są sądy które mogą zadecydować jedynie po zapoznaniu się z dowodami a ty na podstawie artykułuy wydałeś na nią wyrok :/ wstyd mi że z takimi ludźmi muszę żyć w społeczeństwie ślepymi nie myślącymi co powiodlo się w życiu a takich ludzi jak ta dziewczynka trzymać jak najdalej od siebie żeby przypadkiem następnym razem to nie był twój samochód?? katoliku może zanim wydasz następnym razem wyrok może zastanowisz się dlaczego ktoś to zrobił a jak nie to nie nazywaj się katolikiem, który robi tylko pozory dobrego człowieka
0
Polską policję doceniłem dopiero po przyjeździe z Irlandii. Zobaczylibyście jak tam pracują głąby w mundurach. To tam dopiero oberwałem na ulicy kilka razy. A polcija się wypięła. Na radiowóz czekałem prawie pół godziny. A potraktowali mnie jak sprawcę a nie ofiarę. W Corku w ogóle nie widac było pieszych patroli. Um nas na Starówce zdębiałem, jak zobaczyłerm trzy patrole w coągu kilkadziesięciu minut. Nie narzekajcie na nasza polciję.
0
Polak katolik napisał:
szmate, kutrwe, i złodzieja trzeba zabić gdy jeszcze jest mały lub mała/młoda. Po co złodzieja hodowac? zbędne badyle usuwa się z pola zbędne śmieci unicestwia tak trzymac ui tak robić.
JAKI Z CIEBIE POLAK I KATOLIK, NAUCZ SIĘ POLSKIEGO A NIE SYPIESZ ŁACINĄ PODWÓRKOWĄ, A CIEKAWE JAKBY TAK KTOS TWOJĄ NP. 15 LETNIĄ SIOSTRE POTRAKTOWAŁ CZY TEZ BYŚ TAKI MĄDRY BYŁ, A CO TO TEGO POLICJANTA TO CHYBA BYŁ NA WAGARACH W SZKOLE KIEDY MÓWIONO O ŚRODKACH PRZYMUSU BEZPOSREDNIEGO A NIE O BICIU NA TZW. " KOMBAJN" GDZIE POPADNIE I ZAMKNIĘTYMI OCZAMI>
0
amerykańska policja to fajna ale na filmach./..
0
Żal mi wsa przecież nie chodzzi tu że złodziejka czy jak tam ale małoletnia to chyba widac
0
Takiemu psu to bym pokazał. Nur bym mu do tego kibla zapodał a tego drugiemu szkolonemu kazałbym lizać klopa dookoła. Powinno się takich ludzi trzymać w zamknięciu. Pełen idiota. Kiedyś los mu się odwdzięczy (o ile już nie stracił roboty i tego co ma, za to co nieletniej zrobił). U Nas z resztą jest tak samo. Codziennie kogoś katują.
0
te słowa ktore popieraja tego gline to zapewne sie psy wypowiadaja jak bym widzial takiego gline jak tak sie obchodzi z dziwczynka to bym mu murwa nogi połamał,,jak lezała na ziemi to jaki grzyb ja okładał rekoma po głowie idiota zapewne miał trudne dziecinstwo
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: