Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
YYY żall ,kto wg w XXI wieku używa takiego słownictwa ?? Żall ,jeżeli to można nazwać aż takim przekleństwem to ja jestem baletnica ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***ę, może czarnuch i pseudoredakcja wzięliby się do jakiejś prawdziwej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z popularną k***ą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEŻE, hahahaha super artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos dzis chyba kwejka przegladał w poszukiwaniu tematu: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/c49377bc8bec3e99d6868f7f5ea189da.jpg?1312371916
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten Ks. "Antoni Długosz" zamiast wymyślać takie pierdoły, lepiej zainwestuje w dłuższą sutannę bo mu kopyta i ogon wystają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik, który wjedzie w dziurę i uszkodzi samochód może powiedzieć np. "Kurtka na wacie!”, albo "Na krowie kopytko!”. "Na rany koguta”, czy "Niech to szlag” jest całkowicie zabronione. Dozwolone przekleństwa: - Psiakostka! - Motyla noga! - Kurza stopa! - Piernik jasny! - Kurczę blade! - Kurtka na wacie! - Do kroćset fur beczek! - Na krowie kopytko! - Kurcze pióro! - Kurczę pieczone! - Kuchnia felek! - Kurza melodia! Tylko autor tekstu coś chyba pomieszał te "dozwolone" przekleństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że wiele z tych "niedozwolonych" powszechnie spotyka się nawet w bajkach dla małych dzieci. To chyba nieźle obrazuje poziom umysłowy tych którzy wymyślają takie listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje to sezon ogórkowy. Ale, że jest aż tak źle to nie sądziłem, aby redakcja zajmowała sie takimi głupotami. A osoba, która wymyśliła takią listę to strasznie chyba się nudzi. I nie ma zielonego pojęcia o języku polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebało ich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dziś tak mówi? Nawet najbardziej zacofanie mochery spod krzyża nie jadą taką POlsczyzną tylko łaciną kuchenną 21 wieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech ten Ks. "Antoni Długosz" zamiast wymyślać takie pierdoły, lepiej zainwestuje w dłuższą sutannę bo mu kopyta i ogon wystają
To ci go natura obdarzyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ku***mi, chujami itd. ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Jed - to proste, tego ich słownik w ogóle nie dopuszcza / nie uznaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURRR...ia Jego Mać czyli JAK (z) BAWI NAS KOŚCIÓŁ ?: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Ostatnio aktywnym stał się bp. Antoni Długosz i w SUPEREXPRESSIE udziela rad: JAK PODRYWAĆ PO KATolicku - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje PODRYW NA ZDROWAŚKĘ : On na Jej widok woła: „ ZDROWAŚ MARYJO ”; Onaodpowiada: „ ŁASKIM PEŁNA ”; On woła: „ PAN Z TOBĄ, BŁOGOSŁAWIONAŚTY MIĘDZY NIEWIASTAMI I ...” i... lepiej dalej nie mówic, bo przed OKNAMI ŻYCIA KULejka będzie dłuższa niż w PRL-u za mięsem ! Samemu Axcelencji Związek proponuje, aby uszczknął rąbka Tajemnicy co robić dalej, czyli jak już się poderwie ? Ks. Piotr Natanek określany przez Kur...iewną Brać jako Opętany bo napier ...nicza na ś.p. A-bpa Józefa Życińskiego , a nikt z księŻULKÓW nie wziął po uwagę, że abp. Józef Zyciński po KATolicku poderwał Mu dzewuchę i Axcelencja Życiński obcuje w Niebie, a ks. Piotr Natanek szaleje „na tym Łez Padole”. Jeszcze Bp. Antek Długosz udziela rad JAK KLĄĆ PO KATolicku! I tu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje: " KURRR ... ia Jego Mać "! - jak komuś sę pomylą literki i z rozpędu powie kur..., to grzech śmiertelny! Samego też udzielającego (z) BAWIENNYCH Rad Biskupa Długosza KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC informuje, że księ ŻULKI w roku 2006 wymyśliły SLANG MODLITEWNY , w którym przestaje istnieć DEKALOG bo kilkoro punktów jest zbieżnych ("nie cudzołóż"; "nie pożądaj żony bliźniego..."; "nie mów fałszywego świadectwa...") i sprowada się do jednego określenia: Nie pier ...ol! - to chyba nie grzech bo KATolickie? Marzeniem samego Bpa. Antka Długosza jest ŻĄŚPIEWĆ Z DODĄ ! - dziwne, że nie zaprosił jej do Koncelebry - Axcelencja mógł śpiewać np. "PAN Z WAMI", a DODA mogła Mu odśpiewywać : "I Z DUCHEM TWOIM" lub DODA mogła śpiewać "... PRZEZ CHRYSTUSA PANA NASZEGO ", a Axcelencja Długosz mógł odśpiewywać: " AMEN ". Po takim występie mógłby z ulą zakląc po KATolicku: " KURRRR ... ia Jego Mać!, ale se pośpiewałem !". - nycz DODAć, nycz ująć... marzy o tym od czerwca 2011 r. Kto może mieć jeszcze jakieś wąty, że Biskup Antoni Długosz chce wszystkich (z) BAWIĆ ? Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) KURRR...ia Jego Mać czyli jak Kościół może nas (z)BAWIĆ?: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Jak Kościół kroczy Drogą (z)BAWIENIA?: PO USUNIĘCIU WPISÓW KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC Żwiązek czuje się jak ZAKONNICA PO ABORCJI uczestnicząca w Pielgrzymce, na której zażyła Tabletkę Poronną... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motyla noga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę ci powiedzieć jak bardzo się mylisz, bo nie ma brzydkich słów, są tylko brzydkie myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie sa tylko brzydkie mysli:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam, że będzie tu więcej odwołań do Biblii. Jak do tej pory uznał tylko "Na rany Chrystusa"? To się zawiodłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli Kurvva może być :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...