Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz nietypowe promocje w polskich sklepach

Utworzony przez m, 14 listopada 2011 o 11:09 Powrót do artykułu
HELP!! język POLSKI, trudna język
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stara cena 65.00 zł, nowa cena 64.99 zł
0
Ja kidyś trafiłam na promocję w intermarche: Piczarki w promocji z 6,99 na 6,99
0
Śmiejecie sie z biednych niedouczonych ekspedientek po podstawówce. No cóż, szef każe, sługa musi, a jak nie umie po polsku to tak wychodzi;p
0
Jeżeli macie podobne zdjęcia, prześlijcie na rozrywka@dziennikwschodni.pl, przygotujemy kolejny materiał
0
TE SZCZAŁY TO PEWNIE Z REALA KRAKOWSKIEGO TAM SZCZELAJO Z KALIBRA CZYDZIEŚCI CZY(CZYTAJ TRZYDZIEŚCI TRZY) CZEBA SIĘ TROCHU POLSKIEGO NAUCZYĆ
0
Dziwia mnie takie napisy,biorac pod uwage fakt ze w tych marketach wymagaja minimum sredniego wykształcenia.Jak ci ludzie mature zdali?
0
Ja codziennie widzę w TESCO "WSIE" jaja, jakby nikomu nie przyszło do głowy,żeby napisać "wiejskie".
0
rrr napisał:
Ja codziennie widzę w TESCO "WSIE" jaja, jakby nikomu nie przyszło do głowy,żeby napisać "wiejskie".
chyba żartujesz??????? buahahahahahahaha
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: