Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz świat w trzech wymiarach

Utworzony przez simi, 25 maja 2009 o 19:29
Chyba niezła atrakcja. Rozumiem, że prenumeratorzy "Dziennika Wschodniego" dostaną tę płytę w komplecie z gazetą. Jakoś nie mogę znaleźć precyzyjnej informacji na ten temat ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego jest tak niski nakład??>????????? Kioski otrzymały śladowe ilości. Gazety z płytą trafiły "pod ladę". Kdzie można kupić Planetę 3 D ????????????????????????????????????? Hanka
0
Dlaczego jest taki niski nakład Planety 3D? Wszystko trafiło "pod ladę". Gdzie mozna kupic ten film ???????
0
Pytałem w 6 kioskach, tylko w wjednym dostali jedną sztukę w pozostałych ani jednej. Po co robic reklamę czegoś, gdy nie można tego kupić !!! ???
0
Niezła ściema - niegdzie można było dostać gazety z płytą............. !!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: