Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona Kazimierza Marcinkiewicza - zagubiona dziewczynka zmieniła premiera (wideo)

Utworzony przez OJ, 9 listopada 2009 r. o 15:08
PIERWSZY KATOLIK POLSKI,ILE JEST WART ŚLUB KATOLICKI,,,,CHA,CHA,CHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czega tak jej się wytarły spodnie na kolanach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten marcinkiewicz To SMIEC jest i zdrajca.Szkoda komputera na HUJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie przypadła do gustu "nowa" żona Pana Marcinkiewicza, niby chce grać osobę pewna siebie a w wymienionym programie wyszła na zalękniona dziewczynkę której najlepszą obrona jest atak.Poza tym uroda tej osoby też budzi moje wątpliwości. Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu była małżonka tego pana, emanuje z niej ciepło i spokój.Jak dla mnie to typowy objaw wieku średniego, a małżeństwu nie wróżę długiego stażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście prywatne życie Marcinkiewicza nie interesuje .Jednakże za bardzo się obnosi z tą swoją miłością do Izabel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...