Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znacie powiedzenie "cudze chwalicie swego nie znacie..." Ja już za kilka dni się wybieram z moją rodziną oraz gośćmi zza granicy, między innymi zobaczyć też skansen kolei. Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam wszytskich doceniających i niedoceniających tego co mają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyjściu z wody ciało zaczeło bardzo swędzieć nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecan w niedziele bylismy z cała rodziną a dzis jestesmy w bablach jakby po komarach a wszystko swedzi jakym wpadł w pokrzywy masakra. Amiało być tak fajnie szkoda mi reszty ludzi bo ja byłem ok0,5h w wodzie a co przeżywają ci co siedzieli caly dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie Ja tak samo jak "Guest" jestem cały w krostach po sobotnim wypoczynku nad zalewem. Mam pytanie- Wapno pomoże, czy do dermatologa?" "RST"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam. My rowniez jestesmy cali w krostach po kapieli. Bylismy u lekarza,przepisal nam rozne leki,w tym antybiotyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...