Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem kto im tyle zapłaci z wieży widokowej gówno widać tylko "kszoki" a spływem kajakowym to bał bym sie płynąć żeby jakiś żul nie rzucił we mnie butelką... pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie pocałował......tej kobitki ze zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest ty zryty berecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaaa unikat w europie; tak naprawde to wielkie go...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zaprowadzić dzieci do lasu , pokazać przyrodę, polskie , żyjące tam ptaki i zwierzaki , cfany gościo trzepie kasę na naiwnym pospólstwie , zwożonym tam przez panie nauczycielki kształcone w szkołach zawodowych wyższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałbym jej pocałować mojego gekona ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze wieża widokowa o wysokości okolicznych drzew:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swietne sa alejki do jezdzenia, a poza tym to zadnych rewelacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenami zniechęcają do zwiedzania i przyjazdu... potencjalny gość przyjedzie nad zalew poopalać się, kupi napój/piwo/loda i pojedzie do domu... jak ma dać 25 zł za wejściówkę by pogłaskać gekona, węża czy posłuchać nagrań to będzie wolał pojechać do Zamościa do ZOO i tam za mniejszą wejściówkę połazi, poogląda na żywo zwierzaki i posłucha ich śpiewu. Ponadto, to o ile wiem to było to budowane z kasy UE z programu edukacyjnego więc wejściówki powinny być symboliczne, nie jakieś 25 zł za normalny bilet tylko 10 może 15 zł aby po pierwsze zachęcić, po drugie aby wypromować ten przybytek jakim jest ten zoom natury. Rozumiem ze utrzymanie kosztuje bo trzeba za wodę, prąd czy energię cieplną płacić ale ale nie bądźmy pazerni... Troszkę umiaru bo ten cennik stanie komuś w gardle....i będzie po promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylismy dzis - porażka, śpiewów ptaków ti moge sobie posłuchać na YouTube ;-) cena astronomiczna, bilet rodzinny 54zl o zgrozo, poszliśmy z ciekawosci, zawiodlo wszystko, nic wartego obejrzenia, sprzęt sie zacinal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha hahahhaah masz racje "szef wymysłił" ....europa?hahahhah zejdzcie na ziemie/kopernik ???? SZKODA ZE ZAMKNIETA JEST DOMENA LJA. BO CHYBA SMIECHU BYŁOBY CO NIEMIARA....JEDEN WĄŻ I WIEŻA MOCY to jest HIT haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ludziska, pompowanie balonika trwa. ZŁOM Z NATURY, przecież każdy sklep zoologiczny w Warszawie jest lepiej wyposażony. Nie sądzę aby Pan Nizio wpisał sobie ten projekt do udanych. Ludzie nabiorą się na to tylko raz. Po drugie , nikt nie zajrzy do laboratoriów w letnim sezonie przy pięknej pogodzie. Jak dziecko będzie miało do wyboru za 25 zł obejrzeć" rypki" to wybierze loda , chipsy, cole i kiełbaskę. Po trzecie pianie o sukcesie w dniu otwarcia to wielka przesada, tutaj chyba będzie chodziło o efekt finansowy a nie propagandę. Po czwarte porównywanie do Kopernika to już nawet nie jest kpina to brak jakiejkolwiek wyobraźni. Po piąte , zgadzam się z tym , że jest to bubel na skalę europejską i powiem nawet na światową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w dawnych czasach jak zalew wyglądał normalnie, było trzy knajpy koło plaży i tłumy ludzi do białego rana bawiło się na dyskotekach. Ale oczywiście nasz burmistrz wie lepiej jak wypromować miasto i rozwinąć turystykę. Wstyd i porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy pomysł, ale dlaczego takie drogie bilety?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kogo przemawia Pan Burmistrz????? zgadnijcie??? samo do siebie , nomoże do 15% obecnych na sali hahahhaha na sali siedza radni, i pracownicy urzędu albo jednostek podległych urzędowi którzy " przybyli z własnej nieprzymuszonej woli" gdyby nie oni to strach pomyśleć czyżby reszta miasta nie cieszylę?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejsce, dzieci bawiły się wspaniale, skad te negatywne komentarze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie te dzieci bawiły się wspaniale w laboratoriach czy na plaży?>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi atrakcja. Jakieś szczury i inne kameleony. Wszedzie sie gryzonie tepi a tu promuje haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Janowie ludziom nigdy nic nie bedzie pasowac ,ludziom z poza Janowa ba z zagranicy podoba ale janowiacy eeeee niiieeee lepiej isc na piwo to idzcie na to piwo to szczyt waszych ambicji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby tylko nie sinice w zalewie... Nie wiem jak woda przechodzi wszystkie testy, a człowiek potem wychodzi w bąblach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...