Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żory to pierwsze polskie miasto z darmową komunikacją miejską

Utworzony przez zwykłosław, 27 sierpnia 2013 o 10:29
"Warszawa wydaje rocznie 2,4 mld zł. Dochody z biletów pokrywają 35 proc. tych kosztów w stolicy,"   Pytanie: ile z tych 2,4 mld to koszta obsługi biletowania (druk, dystrybucja, kontrola)? I jak to się ma do tych 35%?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Racja zwykosław, ale strach pomyśleć ile kosztowałyby bilety bez dotacji. Pewnie sprzedaż rowerów by wzrosła.  
0
"darmowa komunikacja" czyli autobusy jeżdżą na wodę, kierowcy nie biorą wynagrodzenia za swoją pracę a Św. Mikołaj funduje tabor? Ludzie, którzy wyssaliście socjalizm z mlekiem matki - NIE MA NIC ZA DARMO. Żeby sfinansować tą "darmowa komunikację" trzeba opłacić urzednika, który zbiera podatki, urzędnika, który dystrybuje podatki, kierowców, mechaników + paru partyjnych kolesi w zarządzie. Pomijam ewidentną niesprawiedliwość bo ja, który korzystam ze "zbiorkomu" kilka razy w roku muszę (z moich podatków) sponsorować tego, który korzysta kilka razy dziennie.
0
Pomysł dobry, jednak trzeba się zastanowić, skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie tego projektu w większych miastach. Oczywiście jakby zoptymalizować budżety miast i nie wydawać pieniędzy na rzeczy niepotrzebne to byłoby to możliwe. Ja jestem za darmową komunikacją miejską.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: