Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle się k... powtarza, w radio, w tv, w gazetach się pisze a ludzie wciąż dają się nabrać. Zero korzystania z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się tacy rodzą co się dadzą tak oszukać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsze osoby są nadmiernie ufne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tacy 70-80 letni emeryci maja tak sobie gotówka w domu kilkadziesiąt tys zl to chyba nie jest taz źle z tymi emerytami. Dziadują i udają biedaków przed rodzina i wszystko idzie do skarpety. Moze by tak obnizyć emerytury i dać młodym którzy potrzebuja każdego grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.hahaha dobże mu tak jak tempy.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej interesuje mnie to, że "wnuczek" DZWONI do dziadka i pyta go o numer telefonu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to było 2 tyś,ok. żal człowieka,ale 70 tyś.- skąd taka suma,komu się chwalił że ma...i na kościół nie oddał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tacy 70-80 letni emeryci maja tak sobie gotówka w domu kilkadziesiąt tys zl to chyba nie jest taz źle z tymi emerytami. Dziadują i udają biedaków przed rodzina i wszystko idzie do skarpety. Moze by tak obnizyć emerytury i dać młodym którzy potrzebuja każdego grosza.
Wystarczy zobaczyć w banku jak przerzucają hajs z konta na lokaty itp.  Dla mnie mogą mieć i miliony i nic nam do tego ale jakim tępym trzeba być aby taką sume zostawiać pod śmietnikiem bo akcja plicji ma być :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno wam do tego ile mają pieniędzy! to ich pieniądze i niech sobie dają komu chcą. nie szkoda mi ich - zbyt często się o tym powtarza w informacjach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.hahaha dobże mu tak jak tempy.ADAMEK
Ha,Ha-najgorzej jak'tempy'doradza tepemu.Napisz sobie po 500 razy a w ten sposob czegos sie nauczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie moich rodziców i dziadków niestety cały czas żyje czasami przed 1989 rokiem. Są często wspaniałymi ludźmi, ale niestety bardzo naiwnymi. Nie przyzwyczaili się do dzisiejszego kapitalizmu... Mam nadzieje, że ci oszuści zostaną znalezieni i pójdą siedzieć, albo ktoś im rodzinę obrobi, tak jak oni to robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...