Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwrot podatku z zagranicy

Utworzony przez Ania80, 11 grudnia 2015 o 17:57
Nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać, czy jest jakaś szansa wynajęcia firmy która zrobiłaby to za mnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najprostszym i najszybszym sposobem jest własnie wynajęcie specjalnej firmy, która wykona to za nas.
0
No też tak właśnie myślę, nienawidzę zabawy papierkowe, jednak zastanawia mnie to ile może kosztować taka usługa.
0
Raczej nikt nie poda ci dokładnej ceny, gdyż każda firma ma inne stawki i prawie każda firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie więc...
0
A która firma wykona mi to dosyć tanio? Może ktoś z was korzystał z jakiejś i może się wypowiedzieć?
0
Ja gdy starałam się o zwrot podatku z zagranicy skorzystałam z usług biura rachunkowego http://www.kaweccygroup.pl/ jestem z nich zadowolona, niskie ceny i szybkie wykonanie pracy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: