Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...dwanaście lat życia, a więc niemalże cale dzieciństwo na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, spędziłem w jednej z pod lubelskich wsi, gdzie rodzice byli skierowani do pracy. Nadal brzmią mi w uszach ich słowa o niezrozumiałym okrucieństwie miejscowego chłopstwa w stosunku do wszystkich i wszystkiego. Były to częste tematy poruszane w rozmowach z odwiedzającymi nas przyjaciółmi rodziny, jak i kuzynostwem. Na pewno nastąpiły poważne zmiany cywilizacyjne w środowisku, ale na opisanym przykładzie widzimy, iż gdzieś tam tli się ten płomień żarliwej agresji ... Do sądu należała będzie decyzja o ewentualnej karze, która moim zdaniem powinna być sroga, ale i sprawiedliwa. Najprawdopodobniej winowajcy charakteryzują się poważnym deficytem intelektualnym i ten fakt powinien także być brany pod uwagę! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieść:)Ciekaw jestem ile z tych oburzonych wpier***a mieso codziennie i jakos nie ma z tym problemu:D strzelam ze wiekszosc:D pozdrawiam serdecznie
    Codzienne jedzenie mięsa jest niezdrowe poza tym jak wytłumaczysz okrucieństwo wobec istoty zyjącej obojętnie człowieka czy zwierzęcia?  Kto nie ma szacunku dla zwierząt nie ma go też dla ludzi a taka zapijaczona patologia nie ma go tym bardziej i podejrzewam, że i mięsa nie jada lub nieczęsto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam mniej więcej tych ludzi, mieszkają oni w Mazanowie. Ale to nic w porównaniu z innym typem, z tej samej miejscowości, który zabija także psy i to nagminnie! Nikt mu nie może nic udowodnić bo ukrywa dobrze dowody..., ale mam nadzieje że skończy kiedyś w pierdlu do końca swojego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieść:)Ciekaw jestem ile z tych oburzonych wpier***a mieso codziennie i jakos nie ma z tym problemu:D strzelam ze wiekszosc:D pozdrawiam serdecznie
A czy to mięso o którym wspominasz jest z psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy ? - tak tylko się pytam ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy ? - tak tylko się pytam ....
a nie widać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy ? - tak tylko się pytam ....
Ochrzczeni?? Biorąc pod uwagę, że to wieś to na 98% tak. Czy katolicy?? Tego nie wiem. Katolików w Polsce jest tak naprawdę 20-30%, dla pozostałych jest to element kultury, tradycji, nie idzie za tym żadna pogłębiona refleksja. Swoją drogą. Odwalcie się od kościoła. Wolę  już niewierzących katolików od lewactwa (nie mówię o zwyrodnialcach). Bo to co się teraz dzieje to woła o pomstę do nieba. Choćby dzisiejsza sprawa z in vitro. Ok, ale tylko dla małżeństw i tylko w wypadku gdy kobieta(para) nie może mieć dzieci. No i nie finansujmy tego z budżetu państwa (jak ktoś chce to niech sam płaci), przeznaczmy te pieniądze na osoby ciężko chore np. dzieci.  Inna sprawa. Cyrk w Słupsku. Zobaczycie za 10-15 lat pozamykają ogrody zoologiczne, a za 20-30 będzie zakaz jedzenia wszelkiego mięsa i wszyscy przejdziemy na przymusowy wegetarianizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokażcie ich twarze !!!!!!!!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata i jej chore pomysły ... Nic nowego nie zdziwiłbym się jak by tego psa zjadła . Co zrobić dziewczyna ma chory łeb i tyle :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata i jej chore pomysły ... Nic nowego nie zdziwiłbym się jak by tego psa zjadła . Co zrobić dziewczyna ma chory łeb i tyle :)
    Ale do alkoholu to ma łeb? Niech się leczy a nie morduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chociaż ta pani ma konto na fb lub naszej klasie. Jeśli tak to dajcie linka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie pokazac ich gęby chetnie bym je obila siekiera z czystym sumieniem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym się do takiej "pani" przejechała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrusza mnie to, jak ludzie chcą zatłuc tę parkę aby pomścić śmierć zwierzęcia. To zapewne ci sami, którzy są za aborcją, bo zarodek to nie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy ? - tak tylko się pytam ....
  Nie, wyborcy Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrusza mnie to, jak ludzie chcą zatłuc tę parkę aby pomścić śmierć zwierzęcia. To zapewne ci sami, którzy są za aborcją, bo zarodek to nie człowiek.
    Dobry człowiek pochyli się nad innym człowiekiem i nad zwierzęciem, nie ma znaczenia w jaki sposób wyraża swoje emocje. Czytając artykuł można się zdenerwować bo przecież to jest cierpienie zadane istocie żyjącej a czy zarodek to człowiek o to trzeba pytać naukowców. Ja mam nadzieję, że ta zapijaczona para alkoholików poniesie adekwatną karę za to co zrobili ale znając polskie prawo włos im z głowy nie spadnie a popularność w gazecie być może jeszcze zrobi z nich lokalnych celebrytów i przez jakiś czas będą mieć na wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to mięso o którym wspominasz jest z psa?
a co to za roznica z czego? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak szacunku do przedstawicieli własnego gatunku... Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą.
Jak można ta kupe główna nazywać przedstawicielem własnego gatunku. Jeśli tak twierdzisz to jestem przekonany że widząc to co oni z tym biednym pisakiem robili nawet byś nie zareagowal/a i stawia cie to na równi z nimi. Więc skoro masz takie kokociny za przeproszemiem pier..c to nie wypowiadaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrajny przykład do tego opisanego w artykule( to dla tych , którzy krytykują lublinian): wczoraj na Czechowie , na przejściu dla pieszych na Al.Smorawińskiego na wysokości ul.Kiepury kuna została potrącona przez auto. Ranne zwierzę leżało na jezdni, wśród jadących aut. Przechodzące przez przejście 2 PANIE zauważyły ranne zwierzę. Jedna z nich wzięła zwierze za ogon i przeniosła na pobliski trawnik. Przechodzący LUDZIE zainteresowali się , ktoś zadzwonił po eco patrol ze Straży Miejskiej, ktoś polewał pyszczek wodą z  butelki, inny odganiał mrówki z rannego zwierzęcia. Trwało to do momentu przyjazdu SM i weterynarza.Niestety zwierzę miało poważne obrażenia ( zmiażdżoną miednice i złamany kręgosłup) i lekarz musiał skrócić mu cierpienie. Tacy są wrażliwi mieszkańcy lubelskiego Czechowa.Ludzie przez wielkie L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak bym ich wsadziła do trumienki zeby poczuli to samo, bo jak mam płacić podatki za to zeby ich utrzymywać w więzieniu to sorry. cos jest nie tak. Szmata. mam nadzieje ze ją też pogrzebią żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...