Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Życie na baczność może się opłacać

Utworzony przez ehh, 3 marca 2008 r. o 00:47
1800 brutto ja pie... raj na ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z rodzinami, żonami, dziećmi? 26 dni urlopu a reszta roku to koszry? Dobre ale dla samotnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli wstopie do korpusu szeregowych zawodowych czy bede miał mozliwosc ubiegania sie o mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wien skad ta cyfra 1800 brutto?? od dawna jest 2200,ale raju nie ma"26 dni urlopu"- maja uciac z tego 6; trzynastka ok, ale mundurowka poszla w dol teraz jest 1700 ale po 3 latach sluzby;"dodatki"taaaak- zywieniowy ,mieszkaniowy,czy rozlakowe(2 lata pracuje w korpusie,weszlo to od poczatku 2008 roku,a jak nie widzialem tych pieniedzy taak nie widze)smiech na sali.A i placa za sluzby 40zl ale dni wolnych nie ma za nie,jedyne co sie sprawdza w monie to L4 bo lekarz wolne zawsze podpisze, a przelozony nie musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak mialem zabrane prawo jazdy na jazde pod wlpywem alkoholu na rok to czy moge isc do wojska ?? na zawodowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 24 lata,wyższe wykształcenie ekonomiczne i nie wiem jakie mam szanse wstpienia do zawodowego wojska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET O DWA HA HA HA ... A PO 12 LATACH DO CYWILA CZŁOWIEKU NA JAKIM TY SWIECIE ZYJESZ??? POCZYTAJ USTAWY I ROZPORZADZENIA DOKLADNIE POZNIEJ IDZ DO ARMI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE POCZYTAJCIE DOKLADNIE USTAWY I ROZPORZADZENIA DOTYCZACE NABORU DO SLUZBY WOJSKOWEJ!! POCZYTAJCIE USTAWE O SLUZBIE ZAWODOWEJ I BEDZIECIE WIEDZIEC CZY MIESZKANIE BEDZIE WAM PRZYSLUGIWAC CZY NIE I JAKIE BEDA WASZE ZAROBKI!!! JA JUZ SLUZE W KORPUSIE PODOFICERSKIM 2 LATA I MIESZKANIA NIE MAM I NAWET GLUPIEGO INTERNATU!! SMIECH NA SALI PODOFICER SPI NA KOMPANII!!!!!! POCZYTAJCIE USTAWY DOPIERO POZNIEJ DZIALAJCIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można znaleźć konkretne przepisy? Na stronie MON to gdzieś jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos z tym wojskiem zawodowym to jakos nie wychodzi pier***a ze jest pobor na zawodowych tylko ze tak naprawde to nie potszebuja ja juz staram sie doi wojska ponad 2 lata i nic wy twz nie robcie sobie nadzieij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z okolic zamoscia i staram sie o przyjecie zpelniam wszystkie wymagania jakie sa szanse ze mi sie uda? wojsko to moja pasja bardzo chce zostac wojskowym. jesli ktos moze mi jakos poradzic niech napisze ja czesto tu bywam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...