Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żydzi to dla nas bolesny temat

Utworzony przez Jackob, 27 września 2008 r. o 14:41
Panie Koziara, pan jesteś antysemita ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK POZNAĆ CZY JESTEM ANTYSEMITĄ? JESZCZE NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM ŻYDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy antysemita to antychrześcijanin ! Jezus, Maryja, apostołowie to ŻYDZI !!!! ja tylko Żydów amerykańskich nie poważam bo to oni sprzedali hitlerowi swoich braci, a teraz próbują za nich odebrać odszkodowania... swołocz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziara przestań się wygłupiać wszyscy wiemy , że chodzi ci o kasę - a teraz nieźle można zarobić na takiej specyficznej tematyce. Kiedyś "artyści" śmigali plakaty na rocznicę wielkiej rewolucji październikowej, dzisiaj doją tematykę Żydów i holokaustu - zwłaszcza po tym jak dostałeś bolesnego (w aspekcie finansowym)kopniaka od Owsiaka musiałeś się "zradykalizować" . Dobrze wybrałeś! Teraz masz szanse zostać artystą uznanym na arenie międzynarodowej ROTFL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MONGOŁ napisał:
JAK POZNAĆ CZY JESTEM ANTYSEMITĄ? JESZCZE NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM ŻYDA.
W dzisiejszych czasach antysemici to ludzie, których nie lubią Żydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MONGOŁ napisał:
JAK POZNAĆ CZY JESTEM ANTYSEMITĄ? JESZCZE NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM ŻYDA.
Jak widziałeś kiedyś Polaka to muszę Ci powiedzieć że niczym od Żyda się nie różni.To taki sam ja Ty człowiek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej o zydach i antypolonizmie na stronach polskiego portalu www.polonica.net www.polonica.net www.bibula.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...