Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żydzi to dla nas bolesny temat

Utworzony przez Jackob, 27 września 2008 o 14:41
Panie Koziara, pan jesteś antysemita ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK POZNAĆ CZY JESTEM ANTYSEMITĄ? JESZCZE NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM ŻYDA.
0
każdy antysemita to antychrześcijanin ! Jezus, Maryja, apostołowie to ŻYDZI !!!! ja tylko Żydów amerykańskich nie poważam bo to oni sprzedali hitlerowi swoich braci, a teraz próbują za nich odebrać odszkodowania... swołocz!
0
Koziara przestań się wygłupiać wszyscy wiemy , że chodzi ci o kasę - a teraz nieźle można zarobić na takiej specyficznej tematyce. Kiedyś "artyści" śmigali plakaty na rocznicę wielkiej rewolucji październikowej, dzisiaj doją tematykę Żydów i holokaustu - zwłaszcza po tym jak dostałeś bolesnego (w aspekcie finansowym)kopniaka od Owsiaka musiałeś się "zradykalizować" . Dobrze wybrałeś! Teraz masz szanse zostać artystą uznanym na arenie międzynarodowej ROTFL
0
MONGOŁ napisał:
W dzisiejszych czasach antysemici to ludzie, których nie lubią Żydzi
0
MONGOŁ napisał:
Jak widziałeś kiedyś Polaka to muszę Ci powiedzieć że niczym od Żyda się nie różni.To taki sam ja Ty człowiek. Pozdrawiam.
0
Wiecej o zydach i antypolonizmie na stronach polskiego portalu www.polonica.net www.polonica.net www.bibula.com
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: