Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał popełnić samobójstwo młotkiem. Ktoś go zobaczył w samochodzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Co za młotek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młotkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był młot Thora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody i tak zdesperowany człowiek, do czego to doszło :(. Mam nadzieję, że Pan Bóg ześle na niego łaskę i przejrzy na oczy, że warto walczyć o swoją przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech byl sie uderzyl raz a pozadnie debil jeden a nie rodzine straszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złą stroną młotka lał , bo nie przeczytał instrukcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Młody i tak zdesperowany człowiek, do czego to doszło :(. Mam nadzieję, że Pan Bóg ześle na niego łaskę i przejrzy na oczy, że warto walczyć o swoją przyszłość.
no jak przesłał na niego łaskę aby się zabić to niech teraz zabierze od niego tą łaskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien użyć młota pneumatycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo cholerne solidaruchy z lat 80, o to wam chodziło aby nas szaraków doprowadzić od rozpaczy, bo ja jak pomyslę, ze pracuję już 39 lat za 1800 zł netto to mnie aż trzęsie, gdzie za pieprzenie się dają za darmo po 500+ za zrobienie jednego bachora, myśmy tego nie mieli, do tego też będziemy mieli jałmuznę a nie emeryturę. BOLEK OSZUKAŁEŚ NAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvvv napisał:
brawo cholerne solidaruchy z lat 80, o to wam chodziło aby nas szaraków doprowadzić od rozpaczy, bo ja jak pomyslę, ze pracuję już 39 lat za 1800 zł netto to mnie aż trzęsie, gdzie za pieprzenie się dają za darmo po 500+ za zrobienie jednego bachora, myśmy tego nie mieli, do tego też będziemy mieli jałmuznę a nie emeryturę. BOLEK OSZUKAŁEŚ NAS
Tak to się twoje pokolenie starało, że teraz bez kasy od państwa, to ludzie w tym kraju nawet nie chcą dzieci rodzić. Nie zwalaj na bolka, bo to wasze pokolenie przejadło nic nie inwestując w przyszłość kraju! A jałmużnę to bedą mili ci co za chwilę na twoją emeryturkę bądą zasuwać, bez perspetywy własnej - jak kara, jak podatek za twoje pokolenie, młodzi ludzi a już mają cię na karku, nie mogłeś chociaz na siebie zarobić, że innym wypominasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa każdego może to spotkać w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...