Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies przywiązany był do drzewa przez kilka dni. Ledwo przeżył

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Co siedzi w głowach tych niby właścicieli psów?Po co w ogóle brali psa?Nie ma tygodnia,żeby takie sprawy nie wychodziły.Ostatnio właścieciel nie karmił jamnika bo stary,wilczurowaty pies zdychał pod samochodem na podwórku.masakra.Może kary za takie bestialstwo sa za niskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie a instytucji, która przyjęłaby takie niechciane zwierzę. Szkoda, że wszelkiej maści fundacje i działacze eko mają to gdzieś. Kilka lat temu zadzwoniłem do schroniska, bo zauważyłem błąkającego się po osiedlu bezpańskiego psa. Usłyszałem w słuchawce, że to nie ich problem i nie będą się tym zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedactwo. Ludzie go skrzywdzili, ale na pewno znajda się nowi, dobrzy właściciele, którzy przywrócą mu błysk w oku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś kto tak zrobił to zwykły śmieć, dla którego jedynie izolatka się sprawdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na takie bestialstwo i tylko to samo zrobić z właścicielem niechby odczuł na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...