Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten sklep był otwarty w niedzielę. Jak sobie poradził z zakazem handlu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2018 r. o 20:08 Powrót do artykułu
aj ajaj ja jaj ;) Jaki spryt ;) Sztandar ludu zachwycony ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam niedaleko, większość klientów tego sklepu w tą niedzielę, a było ich niewielu, to byli pijaczki i meneliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to inspekcja pracy i poseł Duszek który tak ochoczo pokazuje się w Radzyniu .Widać że słupy górą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do końca to jedność.zakupów na stacji nie honorują na promocjach w sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nobla im za to. Na pewno dzięki ich sprytowi wiele osób uniknęło śmierci głodowej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny mądry artykół o niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łakomy  polski przedsiębiorca prywaciarz wyzyskiwacz. Za komuny takich w bydlęcych wagonach na Sybir wywozili. Może powrócimy jescze do tych wspaniałych czasów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o tym jak pijanemu kierowcy udało się ominąć przepisy i pomimo wjechania w ogrodzenie, a wcześniej potrącenia dwóch osób na chodniku też napiszecie z taką radością, jak o tym co powyżej? Z tej nienawiści do PIS-u to już się wam pod deklem zrobiło. Tragedia narodowa, bo jeden dzień w tygodniu, jedni nie pójdą do pracy, a drudzy zajmą się czymś innym, niż chodzenie po sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejny mądry artykół o niczym" - A POWINIEN BYĆ O ORTOGRAFII ...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cud nad wisłą, dajcie to na główną w papierowym wydaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest pomysł dla Wielkich Galerii Handlowych, wybudować przed galerią stację benzynową i wejście do galerii przez tą stacje i już można handlować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla przykładu 100.000 zł kary. W Niemczech stacja paliw to obsluga terminalu. Czy w tym sklepiku można było uiścić opłatę za paliwo? Nie?! No, to mamy doczynienia z odrębnym sklepem. Pan z PIH może walnąć najwyższą karę. Tj. w Niemczech wlepiono 500.000 €. I wowczas sieciowka poczuła TWARDE PRAWO, ALE PRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody Komunista po maturze napisał:
łakomy  polski przedsiębiorca prywaciarz wyzyskiwacz. Za komuny takich w bydlęcych wagonach na Sybir wywozili. Może powrócimy jescze do tych wspaniałych czasów.
 Zmień podpis, bo nijak nie pasuje do wypowiedzi, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba więcej Żydów albo Muzułmanów - oni by mogli pracować w niedzielę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i oczywiście sklep obsługiwany jest przez osoby zatrudnione na stacji benzynowej i puszczane przez kasy tejże stacji. Dotychczas robiłem zakupy w tym sklepie - a teraz już nie będę. Pan właściciel cwaniak - na pewno nie zauważy mojej nieobecności, ale może takich jak ja będzie więcej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie, zesrają się jak nie pohandluję w niedzielę. Idźta ludzie na spacer z rodziną a nie szlajacie się po tych sklepach h..... wie za czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ludzie udało się zarobił i dał ludziom prace hura oszukał PIS POgratulować mu to jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Ci, co propagują handel w niedzielę sami siedzieliby na kasie w sklepie w niedzielę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubiłem zakupy w niedzielę w Tesko, po 21. Prawie pusto bez kolejek, za dnia nie ma czasu, więc teraz często chodzę głodny i jem byle co, zwykle nie swieże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co na to inspekcja pracy i poseł Duszek który tak ochoczo pokazuje się w Radzyniu .Widać że słupy górą?
niedziela też jest dla inspekcji pracy i posłów wolna, a jak chcesz pracować to się idioto zatrudnij, jednym nie karzesz pracować a inni to co, mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...