Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na porodówce. Panowie pokłócili się o noworodka, żaden nie chciał ustąpić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2017 r. o 21:18 Powrót do artykułu
"Panowie pokłócili się o noworodka, żaden nie chciał ustąpić" - trzeba się było pani zapytać o zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara w mężczyzn odzyskana. W końcu inny przypadek niż to, ze mężczyzna zapłodnił kobietę, gdy dowiedział się o ciąży to uciekł i nawet nie chce płacić alimentów i brać udział w wychowaniu. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra babsko, a może jeszcze kilku się zgłosi, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze razen ja posuwali, to by wiele tlumaczylo ale jak mowia, kto pierwszy ten lepszy, zostaja testy w luxmedzie - 1300 zl i sad musi uznac wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego ambarasu to niedługo chyba może być rozwód. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcz o swoje 500+ do konca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory tchórze uciekali. Coś się jednak zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tak chcą płacić alimenty?? Nie no tego jeszcze nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceci zachowali się wporzo wobec odpowiedzialności ojcowskiej ( DNA wykaże który ) , ale matka niemowlakowi narobiła obciachu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie walczyli o 500+, bo o to że jest rogaczem to raczej nie walczył ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęło się w Polsce, związki jednej płci to ogromne zagrożenie dla naszego narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamusia nieźle musiała dawac na lewo i prawo, a potem sie okaze że żaden z nich nie był ojcem tylko ten który nie przyszedł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parczew drugim Sosnowcem :) to stan umysłu ale patologia a czy ktos przebadał alkomatem niedoszlych ojcow ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobili się o dziecko, a co z mamusią - o nią też się będą bić? A wystarczyło zapytać mamusię, kto jest ojcem. Ona chyba wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie wiem czy mamuska wie kto jest ojcem biologicznym jak ja kazdy mial ale fajna mamcia hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogła powić bliźniąt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta walka przypomina mi tych gości, co ciągle wypominają 500+. Ci i ci mają takie rogi, że w drzwiach głowę muszą obracać, by przez nie przejść. Błazny to zbyt mało powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze troche to obydwaj beda od niej uciekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Faceci zachowali się wporzo wobec odpowiedzialności ojcowskiej ( DNA wykaże który ) , ale matka niemowlakowi narobiła obciachu .  
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czyżby to zwykła k...a była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dziennikarz nie pozostawi tej sprawy.Bo jeśli to nie koniec ? Poczekajmy,może się jeszcze jacyś panowie zgłoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...