Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes stadniny w Janowie: Nie wyobrażam sobie pracy w takim towarzystwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2016 r. o 21:48 Powrót do artykułu
szukaj sponsorów i otwierajcie swoją stadninę , a pisuarom zostanie końskie gówno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUCHY - wypdć z urzędów! Zostawcie Polskę Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ŻARŁO ZE ZŁOBA to było OK? Oderwane ryje paso.żytów kwiczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o znowu te konie Treli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wypoczywa na emeryturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FUCK Z NIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do domu już idż prezesiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że jest ojcem większości źrebiąt w tej stadninie? A fuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmiesza się , chcę wyrwać kasy bidulek tyle lat pracował za najniższa krajową oczywiście z miłości do koni. A jak taki dobry to powinien już być prezesem w innej stadninie a nie iść na emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Trela nie masz pan honoru, zostaw pan ten bałagan i zajmij się czymś inny przecież masz pan dyplom lekarza wet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na was przyjdzie czas, prezesiki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kompromituj się człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że na emeryturze już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrósł do stołka aż do śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że wszystkie komentarze piszą te same osoby. Ile zarabiacie na oczerniających komentarzach? Cały czas po 8 zł od komentarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wonek napisał:
Widać, że wszystkie komentarze piszą te same osoby. Ile zarabiacie na oczerniających komentarzach? Cały czas po 8 zł od komentarza?
Poszło na 500 plus, teraz płaca po 2 zł a za takie wypociny jak powyżej to na miejscu prezesa bym nawet 1 zł nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wonek napisał:
Widać, że wszystkie komentarze piszą te same osoby. Ile zarabiacie na oczerniających komentarzach? Cały czas po 8 zł od komentarza?
Poszło na 500 plus, teraz płaca po 2 zł a za takie wypociny jak powyżej to na miejscu prezesa bym nawet 1 zł nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To facet chce przychodzić w celach towarzyskich i żeby mu jeszcze za to płacono? Ja tez tak chcę i ładniejsza jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień bez Treli i stadniny w Janowie, dniem straconym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trela oczekuj zakończenia sledztwa i wtedy niech ci twoi klakierzy zobacza jakim byłeś prezesem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...