Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Budowa ruszy jeszcze w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 18:19 Powrót do artykułu
przecież stowarzyszenia chyba dostają jakieś pieniądze od rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież powszechnie już wiadomo że azbest u dzieci wywołują szczepionki wystarczy poszukać w internecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PRZEZ SZCZEPIONKI NIESTETY I TO NAJGORSZE SĄ TE POTRÓJNE NA ODRĘ CZERWONKĘ I RÓŻYCZKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Popieram inicjatywę! Gratuluję wytrwałości w dążeniu do pomagania innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRZEZ SZCZEPIONKI -PRZEZ ZANIECZYSZCZONE ŚRODOWISKO. NIE OBAWIAĆ SIĘ SZCZEPIONEK;OBAWIAC SIĘ ZANIECZYSZCZONE POWIETRZA,DYMU PAPIEROSÓW EGO...ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżuję sporo po świecie, a sam jestem zaszczepiony przeciw kilkunastu chorobom i nigdy nie miałem żadnych problemów. Natomiast na świecie spotkałem się z osobami, które się nie szczepiły. Choćby na żółtaczkę. Niektórzy opowiadali mi o tym jak ledwo przeżyły, tylko ze względu na szczęście i dobrych lekarzy. A wystarczyło się tylko wcześniej zaszczepić. Jak ktoś mówi, że szczepionki są złem, to niech wyjedzie na wschód i zobaczy jak to jest żyć w kraju, gdzie ludzie nie szczepią. Daleko jechać nie trzeba, wystarczy Rosja czy Ukraina. Ludzie tam chorują na choroby, które u nas zostały wytępione dawno. Jak bardzo ślepym trzeba być wierząc, że szczepionki są złem? To jest wręcz nieprawdopodobne. Na zachodnie już dawno osoby bez szczepień płacą więcej za ubezpieczenie na życie i nie są przyjmowane do wielu zakładów pracy, bo to właśnie takie osoby stanowią zagrożenie dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...