Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już kiedys pałem , ze nowy szef jest kawałkiem metalu między młotem a kowadłem . Dostał zadanie do wykonania , Niestety jak nie zrobi to i tak jest przegrany , uspokoi sytuację to może wrócić poprzednik , nie da rady a więc i sam będzie musiał odejść. Jest jeszcze jedna opcja ,podjęcie radkalnej decyzji w stosunku do byłego dyrektora . Jak można doprowadzić do naruszenia prawa pracy nie udzielając urlopu wypoczynkowego pracownikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ból zęba może mieć też inne podłoże chorobowe, także czy aby napewno było to niezasadne wwezwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor hipokryta. Jeden zwolniony pracownik paraliżuje pracę całego pogotowia. Naiwne tłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli krasnale zaczynają rządzić na całego. Gdyby z tą dokumentacją było jak twierdzi to by się odwołał do sądu a nie organizował pikiety. Jeśli z powodu jednego wypowiedzenia w firmie robi się bunt to jak mają funkcjonować zakłady, po co jest kodeks pracy. Toż to anarchia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może, wszystko może. Należy zadać pytanie czy ta osoba chodzi na zębach? Urwało jej nogi przy okazji? Nie bądź hipokrytą, skoro boli ząb to można pojechać do dentysty i nie musi to odbywać się karetką. Ja jeszcze nie widziałem, żeby kogoś z bólem zęba zakwalifikować jako stan zgrożenia życia. A ZRM gdzie miał zawieść? Na chirurgie szczękową? Nie pisz steku bzdur, że coś może być hipotetycznego tylko pisz o realnych zagrożeniach. Idąc tym tokiem myślenia niech postawią po jednym ZRM przy każdym Polaku bo hipotetycznie każdy może mieć zawał, udar lub inny stan zagrażający życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rycerze Maryjni wspomogą ratowników w krucjacie przeciw Filipowi No to mamy kolejna wojnę religijna w Białej Podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...