Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego miasto nie udostępnia umowy? Biała Samorządowa skarży do SKO

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Brawo Biała Samorządowa !!!!!!!!Wreszcie zaczęła działać "Rada Miasta" , a w szczególności " komisja Rewizyjna" RM.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy mam się śmiać czy płakać. Jak to trudno przyzwyczaić się do tego że ja już nie decyduję. Panie Polkowski miałeś Pan tyle lat to jeszcze Ci mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto wyjaśnić jak Pan radny Konarski "dostał " poza kolejnością mieszkanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam dlaczego Państwo zmusza wolnych ludzi swoich obywateli do szczepień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam dlaczego Państwo zmusza wolnych ludzi swoich obywateli do szczepień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie ma konfliktu interesów gdy firma: Zakład Remontowo Budowlany- Stanisław Romaniuk dostaje zlecenie na budowę bloku gdy syn Stanisława , Wojciech - współprowadzący firmę / jak sam to publikuje w wikipedi/ jest radnym miejskim. Jak ten fakt ma się do art 24 d ustawy samorządowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga do postu o Konarskim. Konarski, który wyłudził nienależne mieszkanie komunalne jest nie tylko zwykłym radnym ale przewodniczącym komisji rewizyjnej. I ten filut ma kontrolować przestrzeganie prawa w samorządzie bialskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Alicjo, dobrze że nie jest Pani zależna od tego towarzystwa. Jako pierwsza radna, zwróciła Pani uwagę na ostatniej sesji Prezes ZGl. Inni też to widzą, ale który radny ma odwagę sprzeciwić się temu układowi. Wszystko zrobiło się chore!!!!!! Gdzie ci radni przed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolegium z Jastrzębiem to słaba kontrola praworządności bialskich prezydentow i Polkowski powinien to wiedzieć, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Trwaj chwilo, trwaj jesteś taka piękna' dla wszystkich Radnych. Jestem ciekaw, ilu Radnych zostanie w Radzie Miasta, po następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W białej ładnie się dzieje!ludzie logo wy wybraliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liżemy rany pisząc gdzie sie da, szkoda tylko, że te teksty są żenujące. Co do radnych odpowiem już dziś, że większość zostanie ponownie wybrana. Jeżeli piszący nie wie, to trzeba mu powiedzieć, ponownie wybrano: Godlewskiego, Nowaka, Michalczuka, Sosnowskiego, Wilczewskiego, Chmiela, Kurasia, Nikołajczuka, Łagowską, Sadowskiego, Mincewicz, Konarskiego, Izdebski. Chyba wymieniłem wszystkich, jak widać powtarzalnośc jest duża. Kolejny żenujący wpis to pochwała p. Łagowskiej. Jaka jest p. Łagowska każdy widzi. To chyba wystarczający komentarz. I jeszcze pytanie, czy p. Jan Polkowski nie pracował w ZGL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jak to trudno, jak trudno pogodzić się z faktami. Mam tylko nadzieję że stare nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...