Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domowy Szpital już otwarty. "Jest to bardzo ważna inwestycja dla regionu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Gratuluję Panu Dariuszowi Oleńskiemu wspaniałego zarządzania ekonomicznego szpitalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, szpital oddany! poświęcony, przyszły wolne dni, pacjentkę onkologiczną którą przywiozło pogotowie po podaniu środków przeciwbólowy (bardzo silnych) odsyła się do domu, bo stan stabilny, za kilka godziny bóle powrócą... szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokropek jak nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna jaskółka wiosny nie czyni - dopiero jak takich placówek biskup wyświęci tyle co wyświęca się kościołów to będzie to powód do zadowolenia. Miałem możliwość doświadczenia na własnej skórze jak wygląda dzisiaj wsparcie opieki paliatywnej nawet jak się mieszka w centrum tak dużego miasta jakim jest Lublin. ( na marginesie - ja jestem katolikiem jeżeli ktoś ma wątpliwość co do przytyku biskupowi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł takiej inwestycji! Niech Lublin na czele z Żukiem też pomyśli o takim domowym szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie zarządzany i jak będzie funkcjonował , to zweryfikuje czas.Już na wstepie mam obawy co do tej punktacji , czy ona czasami nie będzie wypadkową zasobności portfela?Obym się mylił,ale wątpliwości trzeba mieć. Mam z Białej mało sympatyczne doświadczenie i to właśnie ze szpitala wojewódzkiego tak bardzo wychwalanego przez władzę i prasę . Otóż po operacji zaćmy/w Lublinie na ul.Chmielnej/ miałem się zgłosić na badanie kontrolne,a to można było zrobić przy każdym szpitalu na podstawie karty informacyjnej.Będąc czasowo w Białej zwróciłem się o pomoc do przychodni okulistycznej przy szpitalu.Tam zażądano abym przywiózł skierowanie ze szpitala,który ten zabieg wykonał.Paranoja.Jeżeli mam pojechać po skierowanie ,to lepiej bedzie jak mi tam skontrolują.Tak w Białej pacjentów się załatwia w sposób formalny.Oby tak nie było i w tym nowym.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŻNE! cyt "Pacjenci przebywają w Domowym Szpitalu bezpłatnie. - Jest to finansowane w ramach kontraktu z NFZ, a także z programu Ministerstwa Zdrowia" bardzo ważne, praktyka pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł świetny, proszę i stać nas na coś więcej nie tylko na zaściankowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dyrektor O. ma dużo za kołnierzem, ostatnio bardzo gorliwie się modlił w naszym kościele !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej że się modlił, niż miałby się podlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co uważasz że tylko ten idzie się modlić co ma coś za uszami??? "Jakieś skrzywienie jaźni masz i po to jest właśnie Domowy Szpital" ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że pomysł jest bardzo dobry. nikt z patyka domu nie buduje, dajmy im czas na dotarcie się. Ważne, że chcą taki pomysł wprowadzić w życie, bo to oznacza, że widzą problem i chcą go rozwiązać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje panie dyrektorze O. zwłaszcza że pan bardzo dobrze na tym zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...