Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gruzin miał otworzyć restaurację, odpowie za pranie brudnych pięniedzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2016 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Ciekawe czy by ludzi legalnie zatrudniał ??? Na umowę o pracę , z płatnym urlopem (20 lub 26 dni ) w tym 4 dni urlopu na żądanie . Za pracę po godzinach i w święta 100 % płatne , za godziny nocne to samo. Jak nie to przedsiębiorcę udupić niech nauczy się jeden z drugim płacić podatki i ludzi legalnie zatrudniać . Ja w państwowej instytucji mam taką umowę i świadczenia to i prywatna menda też powinna przestrzegać polskiego prawa pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jedyym z bialskich kebabów pseudo- przedsiębiorca nie daje paragonów . Gdzie mogę tego oszusta podatkowego zgłosić ? Jak coś to mogę szmatławca nagrać ukrytą kamerą . Urząd skarbowy chyba takimi oszustami się zajmuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darz Bór - najlepiej do Urzędu Skarbowego. Napisać np tzw donosik i oryginał zostawić w Urzędzie a na kopii wziąć wpływówkę i zachować dla siebei. Warto zaznaczyć że się będziesz interesował tą sprawą to załatwią to od ręki. Naślą inspekrotów i koleś dostanie najprawdopodobniej mandat lub będzie wytoczone przeciwko niemu postepowanie sadowe ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...