Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk Gmitruczuk dyrektorem Zarządu Zlewni bez konkursu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2018 r. o 21:25 Powrót do artykułu
to dobrze, że doświadczony chce jeszcze pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sam fachowiec jak i pani Agnieszka Szymula. Mają bardzo, ale to bardzo rozwodnione pojęcie o gospodarce wodnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny Misiewicz z partyjnego nadania! Ile masz jeszcze rodziny Panie Wojewodo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gościo miał tyle wspólnego z wodą, że cię czasami mył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem że emeryci będą pierwsi pracować w PGW. Teraz pobiera emeryturę i wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że redaktory Dziennika (bardziej Wschodniego niż wschodnia granica Polski) by woleli aby to był ojciec Petroszenki ..... albo albo ? oooooooo Bandery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmitruczuk był w Urzędzie Gminy w Sosnowicy totalnym beztalenciem. Zerem kompetencyjnym. Siedział z łaski wójtowej Jaśkiewiczowej, totalnie przez nią zdominowany. W końcu Jaśkiewiczowa wyrzuciła go z urzędu. Ale co tam, synek wicewojewoda czuwa. To bliski koleś Biereckiego. Wcześniej pluł na PSL za nepotyzm tej partii (i słusznie), ale teraz sam ten nepotyzm uprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadomić Jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZaPOmnieli jak obsadzali nasi taborety POkrakami i Kmiotami. I było koszerne a teraz Kogo wsadzą na stołek to trefne. Krótka pamięć i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo "dobra zmiana" buahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla DW za rewolucyjną czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu , niech żyje nam... Z dzioba bardzo kompetentny , gdyby się nie utrzymał w zlewni jeszcze drzwi otwarte w chlewni , kotłowni i przepompowni . Ma moją rekomendację . To PISałem ja Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydu nie mają, oj rozliczymy towarzystwo w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS=Praca i stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: a czy którykolwiek Pand Dyrektor bądź zastępca został powołany w wyniku jakiegoś konkursu??? toż to wolna amerykanka, zaczynają osadzać spadochroniarzy którzy jeszcze nie dostali jakiegoś stanowiska, tu mamy przykład że biedny emeryt "fachowiec" też się nada a co tam niech se chłopina dorobi i pewnie na partię jakiś grosik odpali i na wybudowanie ogrodzenia dla Prezesunia będzie jak znalazł, a Wody Polskie?? no działają prężnie jak ustawa mówi od 1 stycznia oj działają :)) a siedzi się nic nie robi nikt nic nie wie i nawet płacą za to :)) bogaty kraj jak widać stać go na wszystko ciekawe kiedy ta cała struktura perdolnie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero jest kolesiostwo. Oskarżają innych o tego typu zachowania, a w rzeczywistości sami obsadzają stanowiska swoimi żołnierzami ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie jest prokuratura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiadomić prokuraturę gdzie są politycy z opozycji znowu zaspali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest daleko posunięte skur....stwo. Nie ma co komentować, głosowałeś na sektę pisowską, nie dziw się-to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...